Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Acer Laptop’ları Piyasadan Geri Toplatıyor

Acer Aspire Diz üstü bilgisayarlardaki Bir üretim hatası sebebiyle Tüm Acer Aspire Serisi Laptop’lar piyasadan geri toplanıyor. Yapılan hatadan dolayı Laptop’larda aşırı ısınma meydana geliyor ve bu ısınma sonucunda da bir çok parça erimeye maruz kalabiliyor. Bu ısınmanın sebebi de Kabloların yanlış yerlere koyulmuş olması olarak gösteriliyor.

Ayrıca bu ısınma nedeni ile Laptop’ların pillerinde de ciddi sorunlar meydana gelebiliyor. Bu nedenle Acer firması yaptığı açıklama da 15 Eylül 2009 Tarihinden önce alınan Aspire’nin bazı modellerinin bu durumdan etkilendiğini ve kişilerin bu durumdan etkilenip etkilenmeyeceğini tam olarak anlamaları için Acer Resmi web sitesine girerek Laptop’larının seri numarası ile girip öğrenebilirler denildi.Ayrıca Aspire modellerinde bir yazılımın yanlış yüklenmesi sebebi ile de Laptop’ların pillerinde de arıza meydana gelebiliyor.

Bir yorum

  1. ersin dedi ki:

    ya ni hayatimin en buyuk htasi acer almak verdegim paraya degil de emegime aciom ya int calismio sanki yemek pisio kucagimda yanacam bi gun