Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Akıllı.tv’ye de Erişim Engellendi

myspace ve last.fm gibi sitelerin sansürlenmesi olayının yankıları ve tepkileri henüz bitmemişken bugün bir sansür daha geldi. Dünyaca ünlü video izleme sitesi olan Akıllı.tv’de sansüre takıldı. Bugün akıllı tv ye girmek isteyen kullanıcılar mahkeme kararı ile engellenmiştir uyarısıyla
karşılaştı. Son zamanlarda gerçekten uzun bir ara verilmişti site sansürlemeye fakat şu geçtiğimiz son 1 haftadır yine internet ortamı kızışmış durumda ve sansürlemeler artmış durumda.

Myspace ve Last.fm sitelerine erişimin engellenme sebebi henüz belli olmamışken akıllı.tv nin de engellenmesi ile kafalar iyice karıştı. Akıllı tv bilindiği üzere ayrıca uydu üzerinden tv yayını yapan bir web sitesiydi. Bu sansürlerin ardından artık hergün bir sitenin sansürlenebileceği düşünülür oldu. Acaba şimdi sırada hangi siteler var???

Bir yorum

  1. Şahin dedi ki:

    AkıllıTV aslında bunu haketmişti. Bazı videolardaki yorumlar hakkında kendilerine defalarca telefon açmama rağmen alaycı tavırla karşılayıp durumu olumsuz hale getirdiler. Ayrıca sitenin içindeki hard erotik videolar ve bazı dizilerin full bölümlerinin yayınlanmasıda işin tuzu biberi oldu.