Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Amerikalı Çiftçiler Farmville ile Serinliyor.


Sosyal network oyunları üreticisi Zynga ortaklıklarına yeni bir ortaklık daha ekledi ve dünyanın yaygın alışveriş zinciri 7/11 ile anlaştı.

Giderek artan kullanıcı sayısı ve geliri ile Zynga, pazarlama faaliyetlerinde sınır tanımıyor. Dünyada 7000’den fazla noktası olan Seven& Eleven mağazası da bu konuda Zynga’nın yardımına koştu.
Diğer oyun firmaları yeni oyunlar, figürler ve elektronik malzemeler ile pazarlama ve tanıtım yaparken Zynga faklı mecralarda boy göstermekte.

1 Haziran’da başlayan kampanyada oyundan elde edilen kodlarla Farmville için özel hazırlanan dondurma ve içecekler alınabildiği gibi değişik çiftlik promosyonları da yapılacak. Kampanya televizyon, açık hava reklamları ve buluşmaları ile desteklenecek.

Tabi ki bu ürünler Farmville coins ve çiftlik paraları ile değil gerçek para ile satın alınabilecek. Alınan dondurma ve içeceklerde bulunan şifrelerle başka hediyeler ve çiftlik paraları kazanabilecekler.

Tarihin en farklı oyun kampanyası olarak nitelendirilen kampanya Amerika’da bir heyecan dalgası yarattı bile.

Kampanya 15 Temmuz’a kadar sürerken, diğer ülkelerde benzer kampanyaların yapılıp yapılmayacağı bilinmiyor. Fakat Amerika dışındaki pek çok Farmille çiftçisinden Amerika’da arkadaşı olanlar hatıra olarak saklamak üzere en azından ürünlerin ambalajına sahip olmak için ricacı oluyor.

Yoruma kapatılmış.