Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Aşırı Yemek Yeme Alışkanlığı

İnsanlar yemek yeme alışkanlıklarına bakılırsa Birinci grup ve ikinci grup diye ikiye ayrılır. Birinci grubu,Yemek yemeye aşırı derece düşkün olanlar,sabah kahvaltısından itibaren diğer öğünlerde ne yiyeceğini düşünen kesinlikle açlığa karşı direnemeyen insanlar oluşturur.
Birinci gruptaki insanlar genel olarak Kilolu,ciltleri yağlı,bedenlerindeki toksin miktarı aşırı derece artmış kişilerdir.

İkinci gruba baktığımızda ise ikinci gruptaki insanlar Mecbur kaldıklarında yemek yerler,yemek aramazlar,uzun süre aç kalabilirler. İkinci grup insanlar genelde Kuru ciltli,düşük kilolu ve sigaraya daha fazla bağımlı kişilerdir. İlk gruptaki
insanların hastalıkları kronik,ikinci gruptakilerin ise akut gelişen hastalıklardır. Birinci gruptaki insanlar,zihinsel ve ruhsal yönden çöküntü yaşamış,vücudun direnci zayıf kişilerdir. Çok fazla yemek yemekten karaciğerleri işlevlerini tam yapamaz hale gelir bu nedenle filte görevi yapamaz ve kandaki kirlenme daha da fazlalaşır. İşte bu sebeple kesinlikle yemek yemeye dikkat edilmelidir fazla aşırıya kaçılmamalıdır.

Yoruma kapatılmış.