Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Cep Telefonu ve Msn Yok Artık

Uzun zamandır yapmak isteyipte yapamadığım şeyi yapmaya artık kesinlikle karar verdim. Kesinlikle vazgeçemem dediğim cep telefonundan vazgeçiyorum. Bundan sonra artık Cep telefonu ve MSN kullanmayacağım.
Kendi köşeme çekilip yine eskisi gibi kendi hayatımı yaşamaya devam edeceğim.

Bu hayatta ne birilerine derdimi açacağım, nede birileriyle mutluluğumu paylaşacağım. Herşeyi ama herşeyi kendi içimde yaşayıp,kendi içimde çözeceğim. Umarım bu düşüncemden vazgeçmem ve bunu sonuna kadar götürebilirim.

3 yorum

  1. ediedi dedi ki:

    msn ve cep telefonu olmadan yaşamak da gayet mümkün ama öncelikle bilgisayarın kendisinden uzak durmayı başarabilmen gerekiyor zannımca.. bu da mümkün olmadığına göre… msn olmasa mail var, online iletişim herşekilde mümkün.. başarabileceğine inanmıyorum, çünkü görüldüğü kadarıyla internet üzerine iletişime dayalı bir dünyan var..

  2. ediedi dedi ki:

    bir daha bu sayfaya dönebilmek için bu sayfayı unutmamak gerek… bu mümkün olsaydı…detaylara ayrılacak zamanlar çok olsAydı.. keşke…ama yok..

  3. admin dedi ki:

    Mesleğim Bilgisayar Programcılığı. Bu Yüzden mâlum sürekli işlerim bilgisayar ile oluyor. Ayrıca webtasarım işleri ile uğraştığım içinde sürekli bilgisayar ile iç içeyim. Ama aslında bu yazıyla anlatmak istediğim şuydu; Bilgisayar ve interneti sadece ve sadece işlerim için kullanacağım. Kesinlikle sohbet,muhabbet,eğlence gibi şeylerde kullanmayacağım anlamındaydı 🙂