Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Çocukluğun Unutulmaz Anları

Çocukken ne güzelde geçiyordu hayat. Dünya umrumuzda olmazdı. Tek düşündüğümüz saatlerce oyun oynamak eğlenmek olurdu. Hangi erkek çocukluğunda futbol oynamamıştır ki hangi erkek eve dizleri yara bere içerisinde gelmemiştir :) Bir top uğruna neleri göze alırdık. 21 aylık,gol atan kaleye,ankara sobesi ne oyunlar türetirdik kendimizce.

Bir güne belkide 5-6 maç birden sığdırırdık. Hele ki o mahalle maçları yok mu şampiyonlar ligi maçı havasında geçer :) Her mahallenin bir kaptanı vardır 5 e 5 veya 6 ya 6 takımlar kurulur kıran kırana bi maç başlar :) O maç biter mahalleye dönersiniz birde kendi aranızda bir maç yaparsınız.
Sabah evden bir çıkarsınız aç,susuz akşama kadar sokaklarda günü geçirirsiniz. Ama işte herşey çocuklukta olduğu gibi olmuyor ne yazıkki. Mutlaka büyüyoruz büyüyor ve dertlerimizi de büyütüyoruz.
Yaşı ilerledikçe insanın dertleri de katlanıyor,büyüyor büyüyor ve koca bir dağ halini alıyor. Hani çocukken hep derler ya ah be bir büyüsem adam olsam varya… diye insan büyüyor,kocaman adam oluyor
bu kez de ahhh bir çocuk olsaydım diyor :) Keşke öyle bir imkanım olsa,keşke hep 0-12 yaş arasında kalabilsem…

Yoruma kapatılmış.