Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Esirgemeden

Galatasaray Spor Klübü örnek bir proje ile engelli çocuklara destek olma çağrısında bulunduğu esirgemeden projesi albümünü geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçıların ve engellilerin katılımı ile tanıttı.

Ünlü sanatçıların engelli çocuklarla birlikte seslendirdiği şarkılardan oluşan esirgemeden albümünün tanıtım gecesinde albüme katkıda bulunan sanatçılar engellilerle birlikte sahne aldılar.

[youtube wgkT2dK9VcA 540 400]

Tanıtım gecesinde sahne alan Sezen Aksu, “Söz” adlı şarkısında down sendromlu 11 kişilik koro ile, Ajda Pekkan “Sen İste” adlı şarkısında down sendromlu Ayşe Ağaoğlu ile, Nülüfer “Anlat Arkadaşım” adlı şarkısında görme engelli Sevda Bozbay ile, Emel Sayın “Sorma” adlı şarkısında bedensel engelli Yıldız Suna Aktürk ile, Levent Yüksel “İkinci Bahar” adlı şarkısında bedensel engelli Seyran Ormankurt ile, Mor ve Ötesi “Büyük Düşler” adlı şarkısında görme engelli Nezih Atik ile, Sibel Can “Lale Devri” adlı şarkısında görme engelli Şilay Turhan ile, Yavuz Bingöl “Kara Tren” adlı şarkıda bedensel engelli dokuz kişilik koro ile, Olgun Şimşek zihinsel engelli Murat Akıl bağlaması ile, Yüksek Sadakat’in “Aşk Durdukça” adlı şarkısında ise işitme ve konuşma engelli 15 kişilik bir topluluk işaret diliyle eşlik ederek katkıda bulundu.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ın açılış konuşması ile başlayan gecenin GS TV’de yayınlanan haberini aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube cyGL0wTcXCE 540 400]

Esirgemeden projesine herkes birbirinden güzel şarkıların seslendirildiği esirgemeden albümünü alarak katkıda bulunabilir, lütfen bu güzel girişime sizler de albümü alarak esirgemeden bir el verin

Yoruma kapatılmış.