Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Facebook Farmville Fazla Coins – Para Kazanma

Farmville oynaya oynaya insan ister istemez bu oyunun müdavini haline geliyor. Bugün oturdum bazı araştırmalar yaptım. Mantık yürüterek fazla para kazanmanın yollarını aradım ve galiba buldum 🙂 Şimdi bazıları mahsül ekerken bize kazandırdığı ücrete bakar. Yani mesela Kabak ektiğimiz takdirde bize 121 coins para kazandırıyor. Raspberries ektiğimizde ise bize 46 coins kazandırıyor. Bazı kişiler de bu durumda 121 coins veriyor diye kabak ekiyor.

Ama kabak 2 günde 121 coins verirken Raspberries bize 2 saat gibi kısa bir sürede 46 coins kazandırıyor. Bu durumda bizim raspberries’ten 1 günde kazandığımız coins 552 oluyor. Görüldüğü gibi raspberries ekersek 1 günde 552 coins para kazanabiliyoruz. Bunun tek kötü yanı ne yazıkki sürekli ilgi istemesi oluyor. Çünkü bilindiği üzere bir mahsülü olgunlaştıktan belirli bir süre sonra toplamazsak mahsül çürüyor ve bir kazanç elde edemiyoruz. Gece yatarken 2 saatlik raspberries ekmemek yerine yine kısa sürede iyi para veren Aloe vera bitkisi ekebiliriz. Aloe vera 6 saatte olgunlaşıyor.
Çürümesi ise tahminen 8-9 saati bulur. Yani kısacası farmville oyununda fazla para kazanabilmek için kısa zamanda oluşan mahsüller ekin. Eminim ki faydasını göreceksiniz 🙂

13 yorum

 1. ahmet dedi ki:

  Bence kotton ekmek daha iyi çünkü 75 milyona alıyosun karşılığın da 207 milon alıyosun niye daha i hem xp kazanıon hemde 207 milon kazanıon.Hadi görüşürüz.

 2. yaren dedi ki:

  ben buraya üye olunca güzel kulanacağım

 3. Emre dedi ki:

  bnce en iyisi sunflowers bi günde 130 verıon 315 alıon 😉

 4. berkay dedi ki:

  hayır en iyisi peas(bezelye) 191 e ekiliyor 382 ye biçiliyor. 3 xp veriyor. ikincisi poinsettia 😉 ezik ama 3 xp veriyor. Sonra üzüm….

 5. MAHMUT dedi ki:

  BENCE EN İYİ PARA KAZANMA YÖNTEMİ ÜZÜM+alım satım

 6. emre dedi ki:

  zekeya bak bee

 7. sana ne? dedi ki:

  olum yellow melona bakmadan geçme kavuna bakmadan geçme 528 altın kazandırıyor

 8. hüseyin dedi ki:

  ben 52 levelim ama sürekli onion ekiyotum çünükü 2 saatte 123 tl veriyor

 9. hüseyin dedi ki:

  ben x p hilesi kullandım şimdi 58 levelim :S

 10. hüseyin dedi ki:

  😀

 11. karacasulu dedi ki:

  para hilesini nası indirioruz ; programı calışan varmı

 12. Mesut dedi ki:

  ya 64 Lvl Im 5 t VAR

 13. ceren dedi ki:

  arkadaşlar hile var tabiki.peas ekin 3 xp veriyo..ayrıca programıda var; ben 43 levelim. ve günde 1 level atlıyorum..komşu ziyareti yapıyorum ve yorulmadan çalıştırıyorum programı herşeyi kendi yapıyo; ekiyo; biçiyo; topluyo..sizde işinize bakıyosunuz..bu kadar basit…