Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Facebook Farmville oyunu Saman Balyası Alarak Hızlı Level Atlama

Facebook Farmville oyununda hızlı level atlamanın en kısa yolu saman balyası almaktır. Kazanmış olduğunuz Coinslerle saman balyası satın alarak kısa sürede hızlı bir şekilde level atlayabilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda kesinlikle ev vs. şeyler kurmayın. Sadece ekim alanlarını genişletin. Daha sonra sürekli ekim yapın yaklaşık iyi bir miktarda coins kazandığınızda ise sürekli saman balyası alın.

Bir saman balyası 5 EXP puanı vermekte. bir saman balyasının fiyatı 100 coins. Yani 100 Tane saman balyası aldığınızda 10000 coins paranız gidecek ama 500 exp puanı kazanacaksınız. Daha sonrasında ise aldığınız zaman balyalarını tanesi 5 coins’ten satabilirsiniz. Eğer hızlı level atlamak istiyorsanız bu yolu öneririm. Tabi biraz masraflı bir iştir :)

14 yorum

 1. osman diyor ki:

  aslında çabuk lewl atlamak isteyen varsa biryere durmadandan fasulye ekip silsin bunu bayabi tekrarlayınca samandan fazla xp geliyor fasulye 15 lira ve 2 xp veriyor saman 100 lira am 5 xp verio bunu altı kere tekrarlasan 90 lira harcayıp 12 xp kazan mış oluyorsun anlıycanız samandan çok daha karlı:)

 2. osman diyor ki:

  ben 28 lwlim ve dediğim taktiği uygulayarak lwl atlıyorum tabi biraz zaman alıyor

 3. serdar diyor ki:

  ben serdar 35levelim varmville de mehmet acr kişi 40levelken 50 level nasıl oluyor arkadaşım bana söylemişti ben yapamıyorum bana yardım edermisiniz

 4. Ersin diyor ki:

  hiLe istiom

 5. yaLcN diyor ki:

  ArkadaşLar Saman Balyasını nerden aLcaz Lütfn Yardm :)

 6. burak yılmaz diyor ki:

  yaw arkedeş sen diyorsunki zarar yapın 100 tl ye saman balyasi alacaz u bide 5 tl ye satacaz biz ne zorluklarla o parayı kazanıyoruz haberin varmı o tarlalarda o sıcakta ekip biçiyoruz :):)

 7. mustafa diyor ki:

  bence farmili iyi ama level geçmek çok zor bunun için nasıl bir yonla uramalıyız

 8. semih diyor ki:

  olum şu hileyi çıakrtanın varya ben 99 lwl im hile kulanmıyom kendi çaba la kasıyom çaba sarfetin lan biraz oyun hileyle oynanmaz kedi arnını teriyle oynanır kendi arnını terriyle oynanır

 9. Desmal Yeşilmen diyor ki:

  Arkadaşlar kasmayın oyunda hile yok. Sadece bir program var o da ağaçlrı toplamak için işlemlri hızlandırıyor o kadar. Başka hilesi yoktur. Hızlı level alma da ekip biçmekten ziyade eşya ve ev alarak yapabilirsiniz.

 10. emre diyor ki:

  ben bunu isterim

 11. emre diyor ki:

  ben emre23 levılım ve 38 levıla çıkıyım yeter

 12. furkan diyor ki:

  fv pam yoktur fv para istiyorum

 13. furkan diyor ki:

  ben 58 levelim 100 yapmak zorundayım ama çok zor

 14. hüseyin kır diyor ki:

  ya arkadaşlar ben 54 levelim beni ekleyin tarlanızı büyütün hüseyin kır