Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Facebook Hesap Hackleme Şifre Çalma

Gün geçtikçe büyüyen ve herkesin gözdesi haline gelen Sosyal paylaşım sitesi Facebook Hacker’larında gözdesi olmuş durumda. Özellikle Kendini hacker sanan gerizekalı kişilikler çeşitli yollarla kullanıcıların şifrelerini ele geçirmeye çalışıyor. Şuanda da bu yöntemlerden en fazla deneneni ise
Size Mail gönderiyorlar. Facebook’tan geliyormuş gibi bir mail alıyorsunuz. İşte Merve XXX size arkadaşlık isteği gönderdi. Lütfen hesabınıza giriş yaparak onaylayınız diye bir mail alıyorsunuz. Mailin en altında ise bir link var. Hesabınıza giriş yapmak ve arkadaşlığı onaylamak için tıklayın yazıyor. Eğer o linki tıklarsanız ve açılan sayfada giriş yaparsanız Emin olun ki şifreniz hacker’ların eline geçmiştir.

Hacker’lar tarafından fake bir facebook sayfası yapılmış. Size korsan mail programları ile facebook adından mail gönderiyorlar ve bu fake facebook’tan giriş yapmanızı sağlıyorlar. Siz giriş yaptığınızda şifreniz ve kullanıcı adınız karşı tarafa mail olarak gidiyor. Böyle kötü bir durumla karşılaşmamak için Kesinlikle size maili gönderen adresi inceleyin.
Eğer mail adresi @facebookmail.com harici ise kesinlikle inanmayın. Hatta bu adresten gelse dahi mail o mail üzerindeki linkten siteye giriş yapmayın. Manuel olarak kendiniz giriş yapın.

10 yorum

 1. aycan dedi ki:

  sifre

 2. aydın dedi ki:

  nerden ındırcem

 3. liri dedi ki:

  ben onu nerden indirebiliyorum ki?

 4. emrah dedi ki:

  kotu

 5. emrah dedi ki:

  ben bilmem ki kardaş

 6. iremsu dedi ki:

  yha arkadaşlar nasıl face çalınıyo yardım olur musunuz ?

 7. ÖZNER dedi ki:

  arkadaşım seyit çobaninin facesini çalmak istiyorum

 8. berk dedi ki:

  nasıl olacak ya bilen varmı

 9. berk dedi ki:

  öff birisinin şifrssıni kıracam sünürlendiğim bir çocuk var onun şifrssini ama nasıl bulamadım şunu gitti yahu sinirlendim

 10. pelin dedi ki:

  zamanımı kaybediyorum:D 😀