Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Farmville, çalışan hile ve ipuçları

Yoğun talebiniz üzerine farmvillede halen çalışmakta olan ipuçları ve hilelerini derleyerek bir seri halinde yayınlamaya karar verdik. Her hafta 1 bölümünü yazacağımız bu seride sizlerin isteklerini ön planda tutmaya gayret edeceğiz.

Farmville hile ve ipuçlarının bulunmasına kılavuzluk edecek olan bu serinin amacı hızlı deneyim puanı – xp veya experience levels – ve facebook’un popüler oyunu farmville de daha çok para kazanma olacaktır. Bu serilerimizde anlatılan tüm hile ve ipuçları denenmiş, test edilmiş ve çalıştığı görüldükten sonra yazılmış farmville hileleridir. Farmville de hızlı level geçmek için en iyi yöntemlerdir.

Facebook’ta en iyi oyun uygulaması FarmVille’dir, farmville benzeri başka oyunlar da bulunmaktadır YoVille ve FarmTown gibi. Arkadaşlarınızla facebookta farmville oynamak hem ücretsiz hem de eğlencelidir.

En iyi çiftliği yapmak biraz para istiyor, bu konuda tecrübe kacanmak için de çok xp kazanmalısız. Farmville’de kendinizi geliştirdikçe, tecrübe kazandıkça biçildiğinde daha çok para veren tohumları alabilir ve kendinize daha büyük bir çiftlik yapabilirsiniz. Farmville hile ve ipuçları, birde farmville kılavuzları farmville de hızlı tecrübe almanız, farmville de daha çok para kazanmanız, farmville de daha iyi hediyeler edinmeniz, dekorasyon için güzel şeyler seçebilmeniz ve farmville arkadaşlarınıza yardım edebilmeniz için çok faydalı olacaktır. Arkadaşlarınıza aynı gün içinde bir çok hediye de gönderebilirsiniz farmville’de.

Internette bir çok farmville hileleri dağıtan siteler var fakat bu sitelerdeki farmvile hilelerinin çoğu artık çalışmıyor. Farmville de tecrübe kazanmanın normal ve basit yolu oyunu hilesiz oynamaktan geçer. Herhangi bir farmville hile programı indirmeden oyunu basit şekilde oynayarak yani farmvillede hile yapmadan normal şekilde tecrübe kazanabilirsiniz. Farmville de çiftçilik zor iştir, Farmville de en iyi çiftliği, en büyük çiftliği yapmak için sizin facebookta farmvilleye biraz el emeği, biraz göz nuru harcamanız gerekecektir.

Bu seride anlatacağım farmville hile ve ipuçlarını bulduktan sonra tek tek farmville de test ettim. Facebookta farmville’i hilesiz, normal şekilde oynamaktan daha çok zevk alsam da sizlerden gelen istekler doğrultusunda bu farmville hile yöntemlerini denedim ve farmville çalışan hile ve ipuçları serisi için derledim.

İlk hile 15 Şubat Pazartesi, Farmville çalışan Xp, Experience Level, farmville puanları hilesi yayınlanacak. Kaçırmamak için sağdaki facebook’ta yarışmak’a hayran ol butonuna tıklayıp facebook üzerinden yeni yazıları takip edin, farmville oynayan yarismak kullanıcıları ile tanışın.

Yoruma kapatılmış.