Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Farmville çalışan Xp, Experience Level, farmville puanları hilesi – çalışan hile ve ipuçları serisi I

Farmville Soya EkimiFarmville’de çalışan hile ve ipuçları serisinin birincisinde farmville xp hilesini anlatacağım.

Farmville oynarken xp kazanmak için bazen çok fazla paramız fakat tohumları ekecek alanımız olmaması şeklinde bir problemle karşılaşırız. Bu farmville xp hilesi bir üst seviyeye, farmville’de experience level’a, geçmeye çok yakın olduğunuzda fakat pulluk için yeterli plotunuz, arsanız, olmadığında veya harvest, biçmek için puanınız olmadığında çok faydalıdır.

Bu farmville ipucunu kullanmak için biraz paranız olması gerekiyor bu yüzden farmville dekorasyonları alarak veya farmvillede xp kazandırmayan şeyler edinerek farmville coinlerinizi yani paralarınızı harcamamaya özen göstermelisiniz.

Başlamak için farmville de boş olan veya ekilebilecek 10 plota, arsaya ihtiyacınız olacak. öncelikle ne ekmek istiyorsanız onun için ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu hesaplamalısınız, örneğin watermelons – farmville’de karpuz – toplamak için 4 güne ihtiyacınız olur ve 348 Farmville coinine satrabilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra seçiminiz için gerekecek tohumları alacağınız parayı ve onları biçmek, toplamak için size gerekecek parayı bir kenara ayırın. Biraz önceki bizim karpuz seçimimizde 1300 farmville coinini parasını, tohumlar için 150 farmville coinini de karpuzları yetiştirip toplamak için ayırmamız gerekir.

Bu çalışan farmville hilesine başlamak için ayırdığımız 10 arsayı temizleyip soybean (soya) alıyoruz. Bunlar bize 150 farmville coinine sürmek, farmville’de plow, için ve 150 farmville coini de ekmek ve yetiştirmek , farmville de plant, için mal olacaktır. Ama şimdi geliyoruz hilemize, bu soyaları küreğinizle, farmville’de shovel tool, hemen silin. Evet yanlışlık yok, soyaları ekip ekip silin. Farmville de soya ekin, hemen silin.

Bu işlemi yapmanın zararlı olduğunu düşünebilir, farmville de yanlış bir işlem yaptığınız kanısına varabilirsiniz. Yapılan işlem sizi aldatmasın, farmvillede hızlı xp kazanmak için en kolay yol bu işlemdir. İşlemimizi unutmamak için bu basit farmville hilesini hemen hatırlatayım Farmville de soya ekin, sonra hemen silin, farmville de soybean ekin, silin. Bu işlemi her yapışınızda sadece 10 farmville arsanızdan 30 farmville pointi, yani farmville puanı kazanacaksınız. 10 arsanızda bu çalışan farmville hilesini uygulamanız size 300 farmville coinine mal olacaktır. Bu farmville hilesini dilediğiniz kadar yapabilirsiniz. Bu işlemle farmville de hızlı xp kazanıp hızlı level atladığınızı görünce siz de şaşıracaksınız. Farmville hilesini anlatmaya başlamadan önce dediğim gibi bu farmville hilesinde size bolca farmville coini gerekecektir. Yeterince farmville xp si kazandıktan sonra ya da farmville coinleriniz bitmeye başlayınca veya farmville komşularınızın, arkadaşlarınızın bu hileyi yaptığınızı farketmesini istemediğinizde ilk başta hesaplayıp kenara ayırmış olduğunuz farmville coinleri ile istediğiniz tohumları alıp bu arsalara ekebilir ve bir şey olmamış gibi farmville devam edebilirsiniz. Bu işlemi çalışan farmville hilesini eğer traktörünüz, hasat cihazınız, tohum ekme makinanız var ise onlarla da yapıp farmville de daha da çok hız kazanabilirsiniz.

İkinci hile 19 Şubat Cuma, Farmville’de çalışan sınırsız hediye kazanma hilesi, yayınlanacak. Kaçırmamak için sağdaki facebook’ta yarışmak’a hayran ol butonuna tıklayıp facebook üzerinden yeni yazıları takip edin, farmville oynayan yarismak kullanıcıları ile tanışın.

5 yorum

 1. .......... dedi ki:

  ewet qüzeL ama 60 veya 70 coinsin oLsa yapabiLirmisin? 😀

 2. BATTAL GAZİ OĞUZ dedi ki:

  nasıl yükleyecem ben bu hileyi bilgiğsayarıma birisi bana yardım etsinnnn lütfen

 3. mehmet topcu dedi ki:

  para kazanmak istiyorum

 4. serhat dedi ki:

  ev alamıyorum

 5. yeliz dedi ki:

  lewel atlama hilesini öğrenmek istiyorum