Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

FarmVille Hileleri Yeni Taktik

Son yılların en büyük projelerinden olan arkadaşlık sitesi Facebook‘un, çıkarmış olduğu oyunlar büyük kitlelere hitap etmekte. Bu tip oyunlara karşı çocuğundan, büyüğüne herkes ilgi göstermekte ve oynamakta. Bende bu oyunlardan biri olan Brain Buddies için geçtiğimiz haftalarda bir yazı yazmış ve o yazı üzerinden Brain Buddies‘in hilesini sizlere sunmuştum. Çabuk değerlendiren arkadaşlar hileden faydalanırken geç kalanlar için yapacak bir şey kalmamıştı. Şimdi ise bir başka Facebook oyunu FarmVille’ye takmış durumdayım. Bu oyunu paradan çok zevk için oynuyorum (Para derken oyundaki para). Açıkçası hileyide para hilesi için araştırmıştım çünkü kendime özgü, göze hoş gelen bir tarla yapmak istiyordum. Hani olur ya küçükken “şöyle bir evim olsa bahçesinde domates” falan türü düşünceler aynı o kafadan yani. Neyse araştırdım biraz birkaç şey buldum hemen sizlere sunayım, belki ihtiyacınızı görür.

Hız Hilesi
Facebook’ta son günlerde herkes tarafından deli gibi oynanan çiftçilik oyunu Farm Ville’de en büyük sorun zaman ne yazık ki :( Zamandan kazanmak ve daha çok para kazanmak için yapmanız gereken ise son derece basit; öncelikle 4 tane herhangi boy cins ve ebatta çit almanız gerekiyor. Bu çitleri daha sonra tarlanızın köşesinde çiftçimizi bu çitlerin ortasına gelecek şekilde koyuyoruz. Ve bu kare kısımdan çıkamamasını sağlıyoruz. Sonrasında ise “harvest” ve “plow” işlemlerini her zaman yaptığımız gibi yapmaya devam ediyoruz. Kurduğumuz çitlerden çıkamadığı için çiftçimiz yerinden yapmaya başlıyor bu işleri ve oyun inanılmaz hızlanıyor. Sonuçta o kadar hızlı harvest ve plow yapıyor ki siz tıklamaya yetişemiyorsunuz resmen :) Sadece bu işlerde değil, oyundaki diğer tüm işlemlerde (meyve toplama, inek sağma, ağaçları toplamak gibi işlemler de) inanılmaz hızlanıyor.

Hızlı Exp Kasma
Bildiğimiz gibi FarmVillede en fazla bir günde 4800 exp (20*20 tarla 400 kare 4 saatlik 1 exp sebze =4800 exp) den daha fazla kazana bilirsiniz. Tabiki bu iş biraz da sermaye ister.
Buildings e verdiğiniz paranın %1 i exp olarak döner Örneğin 100.000 coin verdim 1.000 exp gelir
Ama Eğer Silme ekme yöntemi ile fasulye ekerseniz 15 coin fasulye 15 coin ekme 30 coine 3 exp yani %10 exp alırsınız 10 kat daha karlı 400 kare alana 12.000 coin harcayarak 1200 exp kasabilirsiniz bunu için tarlayı ekip fasulye dikmek sonrada silmek aradaki fark bu nun için ek gelirinizi kullanın her zaman paranız bi köşede kalsın.

FarmVille Money Hack Hilesi Diye Bir Hile Yoktur !
FarmVille’de bazı arkadaşlar para hilesi var demiş ama henüz böyle bir hile çıkmış değil. CheatEngine ile yaptığınız para oyundan çıktığınız anda yok olmaktadır.

8 yorum

 1. yok diyor ki:

  exp için en iyi önerim haybaledir. deneyin göreceksiniz . 1 adet haybale 100 coins 5 xp 1.000 tane yapsanız 10.000 coıns gıder 5000 xp gelir =)

 2. yok diyor ki:

  haybale ne ???

 3. -'Eray diyor ki:

  ArkadasLar FarmVille Money Hack Hilesi Diye Bir hile Yoktur.. Kendınızı Kandirmayın Lutfenn

 4. muhammed diyor ki:

  BAKIN ARKADAŞLAR BU HİLE ÇOK KÜTÜ BİRŞEYBİR NEVAR BİLGİNİZİN HAKKIYA KAZAN SANIZ

 5. muhammed diyor ki:

  BU HİLELER KÖTÜ VE BAMLILIK YAPAR. ENİYİSİ BİLEKLERİNİZİN HAKKIYLA KAZANMAK

 6. feytullah agun diyor ki:

  arakdaşlar lütfen arakdaş olmak isteyen ler power_ejder@windowslive.com yazsın facebookada feytullah agun yazıp farm ville de arakdaş olabilirsin iz

 7. yusuf diyor ki:

  oyuna katılmak istiyorum

 8. yusuf diyor ki:

  oynu oynamak istiyorum