Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Farmville Oyunu Level Arttıkça Zorlaşması

Facebook’un Çiftçilik oyunu olan Farmville’den artık sıkılmaya başladım. Çünkü leveliniz ilerledikçe oyun çekilmez bir hal alıyor. Kocaman bir tarlanız oluyor. Fakat bu tarlayı ekip biçmesi işkence haline geliyor.
Traktör’ün mazotu tarlanın ancak yarısına yetiyor. Daha sonrası elle yapıyorsunuz. Level 35’den sonra artık bir level atlamak için günleriniz gidiyor. Günlerce ekim yapıyorsunuz ama ne yazık ki level atlayamıyorsunuz. Kısacası Normalde bir oyun level arttıkça güzelleşirken bu oyunda işkence haline geliyor.

Eskiden severek ve büyük zevkle oynadığım oyundan artık resmen soğudum. Eskiden hergün ilgilendiğim tarla ile son zamanlarda hiç ilgilenmemeye başladım. Yaklaşık 1 haftadır zaten tarlaya hiçbirşey ekmiyorum. Öyle boş boş duruyor. Kısacası eğer sizde benim gibi çabuk sıkılan birisiyseniz ve oyuna para vermek istemiyorsanız hiç başlamayın derim :)

6 yorum

 1. emre diyor ki:

  farmville hileleri var traktör e gerek yok zaten ondan 10 kat daha hızlı ekip biçiyor. o kadar çok seviyorsan bunları bilmen lazım gardaaaş.. :)

 2. yasar berk diyor ki:

  bence lwl atlamak kolay tarlanızda bir kısmını samanlara ayırın ekince çok para geliyor zaten bu paralarla ekin ama kalanında 0 a kadar samn yapın yapın ben 25 lwl den 33 lwlw 8 günde geldim

 3. selma diyor ki:

  ben 70.level dayım kafayı bozdum bu oyunla 70 leveldan sonra ilerlemiyor hepsi bumu yani:))

 4. aslı diyor ki:

  evet bnde cok sıkılmaya basladım oyun gittikce zorlasıyor ve fv çok az kazanıyoz netten baktıyımda da birsey cıkmıyor sadece level atladıktan sonra 1 fv gelio 1 yerine daha cok gelmesini iştiyorumm oyunda sıkılmaya basladım :/

 5. ibrahim diyor ki:

  çok güzel

 6. muhammed diyor ki:

  Evet Arkadaşlar Ama Çok Güzel Bir Oyun 😀