Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Farmville Para kazanma Hilesi

Bugün nette gezinirken farmville oyunu ile ilgili bir kaç konu dikkatimi çekti. Kendim de farmville oyunu ile ilgilendiğim için hemen konuya girdim. Konu başlığı ise Farmville Money Hack yani farmville para kazanma hilesiydi. Oyunu uzun zamandır oynuyordum ve hemen hemen herşeyini araştırmıştım.

Fakat böyle bir hile yada kısa yol bulamamıştım. Hemen girdim acaba doğru mu diye. Ama maalesef yine birisi kafadan sallamış tutturabilirim ihtimali ile. Tarlaya Domates ekerseniz şu kadar sürede şu kadar para kazanırsınız gibisinden yazılar yazmış :) Yahu iyide zaten oyunun amacı bu değil mi? Birşeyler ekerek para kazanmak,gelişmek. Bu kişinin önerdiğini zaten herkes bilmiyormu? Herkes zaten onu yapmıyor mu :) Kısacası Farmville oyunu ile ilgili kesinlikle ne bir hile nede bir program yoktur. Oyun sadece sizin emeğiniz ile gelişmesini sürdürebilir :)

117 yorum

 1. arda diyor ki:

  aslında bir program var.bir koxp gibi tıklıyorsunuz o programa tarlayı kendi sürüyor hızlıca(hemde çok hızlı) ama ben nerden yüklendiğini bilmiorum çünkü bu programı abim yükledi:D

 2. derya diyor ki:

  şimdi farmvilla da en hızlı tarla sürüşü trakcor le olur sadece30 lira renkleri(kırmızı ile pembe aynı işi görüyor yani tarlayı sürüyorlar)(sarı ekme işini kolaylıştırıyor) mavi ise toplama işini görür arda onda ne kadar cıgafat gidio bunda 1 gidimcik gitmi:d:d:

 3. samet diyor ki:

  farmville de hiç bir şifre yok hepsi hikaye.ben 24 levelim duyanlar hile ile
  mi kastın diyor,sanki metin 2 oynuyom.farm ville de saygın kişiliklerdenim

 4. samet diyor ki:

  Her gün oyuna girin. Her gün oyuna ilk girişinizde günlük piyangodan küçük de olsa para kazanabilirsiniz.
  Tarlanızı daha hızlı hazırlamak, ekmek ve daha hızlı ürün toplamak için küçük çiftçinizi saman yığınları arasına sıkıştırın. Siz işlemleri yaptığınızda çiftçiniz saman yığınları arasından çıkamayacak fakat yine de istediğiniz işlemleri yapacaktır. Bu sayede bir kutudan diğerine geçmekle zaman kaybetmeyecek ve işlemleri neredeyse iki katı hızlı bitirecektir.
  30. seviyeye gelene kadar paranızı sadece tarla ekmek için kullanın. Hayvan ve ağaç satın almayın. Hayvanlar ve ağaçlar tarlalar kadar çok kazanç sağlamaz.
  Yine 30. seviyeye kadar binalardan ve dekorasyon ürünlerinden uzak durun. Size hediye olarak gelen eşyaları bile hediye kutunuzda bekletin.
  Bol bol FarmVille komşusu edinin. Tarlanızı büyütmek istediğinizde belli sayıda komşu ve paraya ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz. 20×20 tarlaya ulaşabilmek için en az 16 komşuya ihtiyacınız var.
  Zamanı iyi değerlendirin. Ekeceğiniz tohumların ne zaman ürün verdiği önemli. Eğer ürünleri zamanında toplamazsanız, ilk olarak tarlanızda rastgele ziyanlar oluşacaktır, belli bir süre geçtikten sonra da ektiğiniz tüm ürünler ziyan olacaktır. Para kazanamadığınız gibi tarlayı ekmek için kullandığınız parayı da kaybedeceksiniz.
  Tarlanızla ilgilenecek bol bol vaktiniz varsa kısa sürede ürün veren bitkileri tercih edin. Bulunduğunuz seviyeye göre çilek(strawberry – 4 saat), ahududu(raspberries – 2 saat), yaban mersini(blueberries – 4 saat) veya böğürtlen(blackberries – 4 saat) seçeneklerini değerlendirin. Dikkat etmeniz gereken bir husus; ahududular ekildiklerinde deneyim puanı vermezler. Dolayısıyla kısa sürede daha çok para kazanmak için kullanabilirsiniz.
  Seviyenize göre ekilebilecek en iyi ürünler;

  2 ila 6 saat arasında ekilebilecek en iyi ürün: böğürtlen (blackberries – 4 saat) 29. seviyede ekilebilir duruma geliyor.
  8 ila 16 saat arasında ekilebilecek en iyi ürün: kuşkonmaz (asparagus – 4 saat) 37. seviyede ekilebilir duruma geliyor.
  1 gün için ekilebilecek en iyi ürün: bezelye (peas – 23 saat) 32. seviyede ekilebilir duruma geliyor.
  2 gün için ekilebilecek en iyi ürün: brokoli (broccoli – 46 saat) 35. seviyede ekilebilir duruma geliyor.
  3 gün için ekilebilecek en iyi ürün: kızıl buğday (red wheat – 69 saat) 30. seviyede ekilebilir duruma geliyor.
  4 gün için ekilebilecek en iyi ürün: kavun (yellow melon – 92 saat) 33. seviyede ekilebilir duruma geliyor.
  Ayrıca;

  Ürünlerin saatlik kazançlarını hesaplamak için ürünün satış fiyatından, ürünün tohum fiyatına ve tarla sürme fiyatını çıkarıp, ürünün olgunluğa erişmesi için gereken zamana bölerek saatlik birim kazanç miktarını bulabilirsiniz. Örneğin bal kabağı(pumpkin) için bu senaryoyu uygularsak; (68 – (30 + 15)) / 8 = 2,875. Yani balkabağı ekerseniz bir tarla kutusundan saatte 2,875 altın kazanırsınız. 12×12 tarlanın tamamını ektiğinizi varsayarsak 8 saatte toplam 3313 altın kar etmiş olursunuz. Buna göre seviyenize ve müsait zamanınıza en uygun ürünü ekebilirsiniz.
  Oyunda çeşitli görevleri tamamladığınızda kurdeleler edinirsiniz. Edindiğiniz kurdeleler size para ödülü, dekoratif hediye ve deneyim puanı kazandırır. Bu kurdeleleri edinmek için çalışın fakat hayvan/ağaç ve dekoratif ürün gerektiren kurdeleler için para harcamayın, yapabiliyorsanız arkadaşlarınızın hediye ettiği nesneleri kullanın.
  30.000 civarı paranız olduğunda mimar kurdelesini almak için 30 tane dinlenme tentesi(rest tent) satın alıp kurun. Bu size toplamda 2150 deneyim puanı kazandıracaktır. Harcadığınız 30.000 altının yaklaşık yarısını da geri alabileceksiniz. Bu şekilde düşük seviyelerdeyken bir anda bir kaç seviye birden atlayabilirsiniz.
  Daha hızlı seviye atlamak için “Fasulye Silme” metodunu kullanabilirsiniz. Fasulye silme metodunda bir kutuluk tarla alanında, önce tarlayı sürün (+1 deneyim puanı, -15 altın) ve sonrasında fasulye(soybean) ekin (+2 deneyim puanı, -15 altın). Toplamda 30 altın harcamış ve 3 deneyim puanı kazanmış olacaksınız. Yani 10 altına bir deneyim puanı kazanmış olacaksınız. Elinizde fazladan 25.000 altınınız varsa bu metotla 2500 deneyim puanı kazanabilirsiniz

 5. samet diyor ki:

  nasıl yüklediğini sorsana 24 levelim ama 50-60 level yapmak istiyorum

 6. eren diyor ki:

  aslında var hack ler bu şekilde kullanılabilir
  açıkçası ben kullanıyorum ama ne oluyo 1 gün 2 gün sonra zevki kaçıyor emeğinle oyna taktik geliştir senin hilen bu olsun öyle oyna

 7. ege diyor ki:

  ben 82 levelimmmmmm 1,00000000000

 8. Ergün Kuru diyor ki:

  Bir program var Tarlayı hızlı sürüyor,ekiyor ve topluyor ben onu kullanıyor.Hem bu sayede tarlaya fasulye ekme modunada zaman kalıyor..:)

 9. CmL diyor ki:

  farmvillede hile var tarla üstüne tarla yapmak parayı exp e çevirmek gibi 😉

 10. Delirock diyor ki:

  Yalnız ben farm ville de en yüksek lwl 70 die biliodum hatta gördüm bile ama 70 üstü görmedim hiç

 11. umut diyor ki:

  bi hile prgamı indirdim 2 saniye icinde 70 oldum ama oyun kabul etmeyim tekrar PLAY ye geri dönüyor

 12. utku2000 diyor ki:

  traktörden hızlısı var

 13. Samet diyor ki:

  nası yok b ben indirdim de çalıştıramıyorum

 14. egean diyor ki:

  24 lwl olan saygın farmville kullanıcısı .d.d bugün 38 level oldum ki ayrıca oyunda 50 level yakınına ulaşmayanlara saygınlık falan hikaye var benim arkadaşım 230 bin tecrübe puanıyla 51 level .. anca ona itibar gösteriyorum saygılar.

 15. ömer diyor ki:

  ege 82 level olamazzsın çünkü oyun 70 level..bnde 64 levelimhile yaptm ama artk yapamıorm bi günde 30 level atladm :d

 16. ece diyor ki:

  hepsi saçma ben size hile vereyim bakın 4 tane çit alın onları kare halinde tarlatya kurun adamınızı içine koyun ve tarlayı normal şekilde bir saatte yapıyosa o yarım saatte yapar 😀

 17. msti diyor ki:

  ben biliyorum nerden yüklendiini ayrıca altını expe cevirme hilesi de var google a yazarsanız cıkıyo ve hızlı ekip biçme programıda var

 18. klm diyor ki:

  hileyi bulamadım nasıl bulucan

 19. göktürk diyor ki:

  bana yardım edermisiniz para hilesi hakkında…????

 20. mert aydın diyor ki:

  eren kanka sen misin ? eren altay tam

 21. okan mutlu diyor ki:

  bende oynuyorum farm ville 4o levelim .hile konusunda diyecek bi kaç şeyim var yorumların çoğunda gördümki hile konusunda bi sürü akılcılık meydana sürülmüş fakat farm ville oyununda hiç bir hile şifresi bulunmamakta evet var ama aklını kullanman gerek örnek tarladaki çiftçimizi tarlanın tam ortasına getirip o kareyi sildikten sonra çiftçimizimn etrafını saman balyeleriyle kapatırsak ordan dışarı çıkamayacaktır vu bu yüzden yaptığımız her şeyi ordan yönlendirmek zorunda ve zamandan kar yapmış oluruz. beni ekleyin görün birde diyecek olabilirsiniz belki 40 levele hiç hile yapmadanmı geldin eet zaten bi hilede yok oyunu bildikten sonra çok basit aslında ister inanın ister inanmayın ben günde 2 level atlıyorum.ve çok basit.hepinize iyi eğlenceler

 22. okan mutlu diyor ki:

  birde farm ville açılırken ekrana gelen bazı farm ville resimleri var o resimlerdeki tarla sahipleri biz gibi tarla sürüp kaldırmıyo orda gerçek para verip alınan (fv) ile ilerliyorlar sanmayınki çok yüksek levele gelinceye kadar baya zorlanmışlardır alakası yok kısa bi sürede o tarlayı meydana getiriyolar..

 23. erdem diyor ki:

  ben 36 lvlim arkadaşlar bn listemede sinir oldugum biri var o benden yüksek lütfen farmvile hilesi söyleyin

 24. sabri diyor ki:

  evet farmvillenin hilesi var ben buldum chat engine ile yapılıyor ama kısa bir sureligine oluyor bunun devamlı olarak yansımasını saglıyorum

 25. yusuf diyor ki:

  fv parası arkadaş ekleyine oluyor

 26. haşim diyor ki:

  süper bir hile buldum.tavuk kümesini boşaltın.tavukların dısarıda olmasını bekleyin.olduktan sonra sadece bir tanesini içine koyun.daha sonra içine sarı tavuk koyun ne kadar varsa.sonra toplayın hediye olarak 2000 altın ve yumurta düşürme şansı herkez denesin.biraz zor (koy çıkar)ama karlı

 27. adem kurt diyor ki:

  ya siz sallayın hileyi özellikle kızlar. en iyi oyun hilesiz oynalınan dır. ben 70 lvl im tiyo almak isteen varsa???? yardım alabilirsiniz benden.

 28. ahmet diyor ki:

  Hile yoq diyen bişi bilmior admın biri 70 lwl günde 30 bin xp alıyor adam yabancı irtibata geçemiorum xD bbendede var ama sadece hızlı ekip topluorum silme yonteminide kolaylaştırıyor sadece ben silmek için elimi oyruyorumm ekmesini kendi yapıyor silme yönteminede bi çözüm bulurlarsa ii olur msn adresim ahmt_0033@hotmail.com eger bulan varsa eklesin Please

 29. abdulbaki diyor ki:

  Arkadaşlar farmwilleda hile olurmu gta nfs kantır gibi oyunlarda hile olur oyunun zevki hile yapmadan çıkar hile yaparakda çıkar ama bir anda biter oyundan nefret edersin FARMWİLLE HİLESİ YOK

 30. mfdn diyor ki:

  ben 57 lwl im ama hilesini hiç bulamadım çok sinir birşey ama benim param yinede çok az yaklaşık 845,531 kadar param kaldı.
  Çok az yha eskiden 4 katıydı neredeyse ama şidi çok az

 31. mfdn diyor ki:

  yardım

 32. ömer diyor ki:

  ya bence biraz saçma biz bu sitye girdik ama ilk baştaki yazıyı okuduk niye herkez bana yardım et bana yardım et diyo arka daşlar bakın hebinz hilesis oynayın niye diye sorarsanız bence bu nun hebsi balavra bizm böle oyunlar nedeniyle beynimizi yıkıyolar isterseniz oynayın ama hileye son ben buraya niye girdim çünkü ben heb girdim için eskiden şimdi üzgünüm boşu boşuna girdim bütün araştırmaları yabtım bahçem 41 levelde ama bunu hilesiz yabtım bahçem mütüişti ama irenç geri hebsini düzeltim ve 4 de yatım akşam da boşu boşuna yabtımı sordum ama bahçem mütişşşşşşşşşşşşşş :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :): ): )

 33. kerem diyor ki:

  ARKADAŞLAR FARMVİLLE HİLESİ VAR NETTE 2 3 SAAT GEZİNİ ARAMAYA ÇALIŞIN HİLELERİ HİLE VAR YAPAYANLAR YOK DİYO SADECE BNM ARKADAŞM HİLE İLE 50 LVL HİLESİZ 50 LVL OLMK İÇİN AYLAR YILLAR GEREK :D:D:D:D

 34. eness diyor ki:

  hayır. bunları her kım yazdıysa yalandır çünkü bende 4 adet farm ville hilesi var. Para hilesi,exp hilesi, hızlı ekme ve biçme hilesi.Hepside gayet güzel çalışıyor.bunların hepsi alıntı saçma hile olmayan oyun yok bence. fakat internet oyunlarını saymazsak tabi :)

 35. erdem diyor ki:

  arkadaşlar tarlanızı hiç uğraşmadan 5 dakika içinde toplayıp sürüp ekip ve arkadaşlarınıza yardım etmek istiosanız msnmi ekleyin programı hemen atıyım

 36. İsmini Vermekİstemeyen FarmVille Kahramanı diyor ki:

  Ben bu yorumlara katılmıyorum FarmVille oyununda sizin bilmediğininz benim bildiğim çok hile var en basitlerinden örnek verirsek 1) Cheat Engine diye bir program var ben bu programı kullanarak tarlamda 2000 tane kare elde ettim (üst üste koyarak)
  2)Gene bu programı kullanarak benzinimin bitmemesini sağlayabiliyorum
  3)Bu buroğram sayesinde Sınırsız beyaz yumurta paylaşabiliyorum.

  İnanmayan inanmasın ama yazdıklarımın hepsi %100 doğru.

 37. naz diyor ki:

  sen nedion be benim halam 84.level asıl buna saygınlık duy sen 51. leveldeki olana değil :)

 38. ben ömer diyor ki:

  arkadaşlar tarla almak istiyorum ama farm villede arkadaş sayım az oldugu için almıyor eklerseniz çok sevinirim .. ve birbirimize hediyeler yollayabiliriz lütfen ekleyin…

 39. ULAS diyor ki:

  farmville de o kadar çok hile var ki.fakat bunları kullanan kişi sayısı çok az.Örneğin;Ben.kendim hile kullanıyorum fakat sadece kendisi ekip topluyo siz karışmıyorsunuz olay bu.Diğer hileler de zaten abartılı.eğer hileyi kullanmak isteyen varsa.FarmHelper 1.3 versiyon

 40. ULAS diyor ki:

  naz ufak at oyun 70 de bitiyo

 41. sefa diyor ki:

  farm ville vhilesi v bi kere

 42. muhammet diyor ki:

  ben ce farm ville hilesi yok

 43. KUKİ diyor ki:

  yaa hiç birşey olmuyo malesef :( sayfayı yenileyince her şey başa dönüyove boşuna hiç bir şey indirmeyin sakın benden duyurulur kotalılara duyurulur allahtan benim kotalı değil

 44. HaRuN diyor ki:

  ole bi hile var cheat engine 5.1 indr yazın 1 sanıyede indirin ondan sonra internetten farmville para hılesı vıdeolu anlatım yazı orda gostertiyo beim param sonuna kada 9 yha kendi ekıo kendi biçio hileside var yha oh 😀

 45. evran diyor ki:

  arkadaşlar farmville oyunun hilesi var ben geçen hafta başladım oyuna şuan oyunu bitirdim 70 leveldeyim
  zaten 71 level yok
  70 den sonra xp niz devam ediyo ama level kısmı boş 71 yok yani hilesi bende kalsın ama var duyurulur

 46. ali diyor ki:

  bennnn 85 levelimmmmmmmmmm

 47. oki diyor ki:

  bulunan her hileye oyle yada boyle facebook önlemini alıyor ama para kazanmanın en kolay yolu kümes kümesteki atvukların hepsini boşaltın ve hasat olmayı bekleyen bir tavugu kümese koyun kümesin ampulu yanacaktır daha sonra 19 tane altın tavugu teker teker kümese koyun boylelikle hastı yapabilirsiniz ortlama her hasatta 5000 kazanırsınz bu islemi surekli tekrarlayabilirsiniz olay cok basit önce hazır olan tavugu boş kümese koyun digerlerinin hazır olması gerekmiyor hasat edin tekrar hepsini cıkar ın bunu hasat olmayı bekleyen her tavuk icin tekrarlayın cok basit ama kazancı bol bir tavuktan ortalama 5000 kazanın

 48. arda diyor ki:

  bende oynuyorum 97 lvl ım

 49. emre diyor ki:

  farmville hilesi var yok demeyin adam bi günde 2 level atlıyo hemde 1 gunluk mahsul ekıyo:s ve 1 günde 30.000 xp alıyo hilesi yokta nasıl alıyo:s yok demeyin ama ben bulamıyorum o başka yardımcı olun ltfn.

 50. ismetcan diyor ki:

  hile var ba..

 51. utkucan gül diyor ki:

  bnde hile kullanan biri tanıyorum hilesi war

 52. evran diyor ki:

  şu 85 level 97 level sallamayın 70 den sonra xp boş duruyo 71 level yok inanmayan varsa eklesin elagozlum64_64@hotmail.com level 70 son xpde şuan benim 960.000 lerde

 53. Cyber diyor ki:

  Chat enginenin bilinmeyen kod tanimi Fv Coins Hilleleri oynayan bütün üyelerde Cheat engine programı mevcut yapacaniz işlem cok Basit sadece akil oyun acildiktan sonra Cehat engineyi açin array of baytes ve text ile işimiz marketi açin alacaginiz her ürünün ismi üstlerinde yazior yapacaginiz islem örnek Text seçioruz ardindan aratiyoruz sol tarafta ism çiktiğinda iki kez tikladiktan sonra aşağiya inen yerde herzaman kodlarda yaptiğimiz gibi burada text[8] Estate çikacak buradaki text[8] Estate olan yerden Text ti tiklayip Aray of baytes seçip okeyleyin Estate evimizin kodu çikacak ve bu kodun ilk başina üç adet 00 00 00 koyuyoruz ve kodun en sonununada bi,r bosluk koyuyor okeylioruz sonra playlayip oyunu yenlioruz yapmiş oldumuz ev kodunu aratip okeylioruz apply deip marketi açioruz estate evi veya yaptiginiz evi 6 coinse aliorsunuz bu 600binlik ev Fv li evleri denerseniz busefer tarlanizda heryer ev olur beceri EMEK İSTER HERKEZ YAPAR Cyber Bozar

 54. Cyber diyor ki:

  BUARADA text(8) yazan yeri text(222) yapin

 55. fatih ayyıldız diyor ki:

  way abi 254 istiyorum hadi bekliyorm

 56. TALHA diyor ki:

  lvl 70 sooon anlayın şunu artık

 57. selma diyor ki:

  anlamadımmmmm anlamadımmmmmm

 58. sunay diyor ki:

  o programlar olmayınca n’apcaz bence oyunu gittikçe batırıolar ilklerde daha gzldi

 59. sunay diyor ki:

  ama oyun lvl atlayınca çok eğlenceli oluo bide lvl atlama hilesi olsaa

 60. serkan diyor ki:

  ya
  nasıl
  indiriyon

 61. oktay diyor ki:

  64 lewel lim

 62. kerem diyor ki:

  ben farmvillede 70 lwelim hile var 9000 tirilyonum var

 63. kubilay diyor ki:

  bi bn yapamadım şu farmviller hilesini benim msn ye ilti olarak atarsala col memnun olurum bekliyorum

 64. bircan diyor ki:

  yha bn şunu bi türlü indiremedim

 65. ayse olgun diyor ki:

  resimli yada vide anlatımlı yapsana sunu sonunda farmile tıkanıyo acılmıyo

 66. berat arslan diyor ki:

  berat’a 100000000
  gönderin

 67. ugur diyor ki:

  ben farmvillede oyn oynamak istiyorum ve para almak icin farm ville oyunu oynamak istiyorum

 68. göktuğ diyor ki:

  para istiyorummmmmmmmmm

 69. hayal diyor ki:

  farmville hilesi var inanılmaz ama var ”cheat engine ” ve ya ”farmhelper” gibi

 70. Yılmaz AKIN diyor ki:

  Arkadaşlar Oyunun En Güzel Yeri Hilesizce Eğlenerek Geçebilmektir. 29. Leveldeyim, Evet ßiliyorum LEvelim Az, Ama Gerçekten Çok Güzel ßir Oyun. Hile İle Level Falan Atlama Olsaydı, Çabuk ßıkanlar Olurdu Aramızda. En İyisi Hilesiz Oynamaktır.
  vazgecilmez_1987@msn.com