Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Farmville’da Para kazanmak için En iyi Yollar

Farmville Soya EkimiFarmville hepimizin bildiği gibi facebook’un en sevilen oyunlarından. Oyunda sebze, meyve yetiştirmek, hayvansal ürünleri toplamak ve bazı binalar inşa etmek gibi görevlerimiz var. Bütün bunları yapabilmek içinse para kazanmak lazım.

Peki ne ekersek ya da nasıl davranırsak en karlı şekilde para kazanabiliriz?

En iyi para kazanma yolu tarlayı ekmektir. Her ürün farklı hızlarda büyür, hepsinin tohum bedeli ve satış bedeli ayrıdır. Ekinlerde tek standart tarlanın sürülmesi için ne ekersek ekelim aynı parayı ödemektir.

Bezelye ekimi 190 coinse mal olur, satışta ise 381 coins kazandırır. Tüm masrafları çıkardıktan sonra her hasat saatinde 7.65 coins kazanırız.

Kuşkonmaz yani asparagus 220 liraya mal olur ve 357 liraya satılır. Her saati 7.63 coins kazandırmaktadır.

Soğan en çabuk yetişen ürünlerden biridir, ancak karı çok iyidir. 170 coinse mal edip, 275 coinse satarak saatine 7.5 coins kazanırız.

Hayvanlar ve ağaçlar ise biraz daha farklıdır. Onlar için çok fazla emek harcamaya gerek olmadan günlük olarak toplama yapmak yeterlidir. Ürün vermeye hazır olduklarında vakit geçirmeden toplamak daha fazla kazanmaya neden olur. Hayvanlar ve ağaçlar arasında en karlı olanlar ise şöyledir;

Zeytin ağacı 4 günde toplanmaya hazır hale gelir. Bu da saatte 19.48 coins kazandırır.

Keçiler iki günde bir sağılabilir bu da saatte 18.7 coins kar demektir.

Bir yorum

  1. enes turhan dedi ki:

    FARMVİLLE GÜZEL Bİ OYU FEYSE TEŞEKKÜRLER