Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Farmville’da Perfect Bunch ve Garden Sheed

Farmville’de Perfect Bunch yani mükemmel demet biçmek bir şans işidir. Perfect Bunch hasadı yapıldığında share butonu ile paylaştığınıda bu anasayfanızda gözükecek ve arkadaşlarınızın bu demetlerden alması sağlanacaktır. Bu demetleri sadece arkadaşların alabilir ve çiftliğinde kullanabilir. Siz de arkadaşlarınızın perfect bunchlarını toplayabilmek için anasayfanızı ya da arkadaşlarınızın profillerini takip edin.

Seninde topladığın perfect bunchlar gift box yani hediye kutusunda olurlar. Onları 2 hafta boyunca çifliğine yerleştirebilirsin.

Garden Shed ise bahçıvan kulubesidir. Bahçeyi topladığında hasat ettiğin perfect bunclar burda depolanır. Garden shed alabilmek için 10 komşu ve 30000 coins ya da 30 çiftlik parası gerekmektedir.

Garden shed yani bahçe kulubesi 30 demet çiçeği depolayabilir. Arkadaşların bu kulubeye tıklayarak demetlerden alabilirler. Garden shede tıklayarak paylaşmak istediğin demet sayısını seçmen yeterlidir. Sen de aynı şekilde arkadaşlarından perfect bunchları toplayarak hem ribbons kazanabilir hem de zamanı gelince bu demetleri satıp para kazanabilirsin.

Yoruma kapatılmış.