Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Farmville’de Bedava Benzin Güncellemesi

Farmville yakıt özelliğini güncelleştirdi. Artık kendi tarlanızı sürerken ya da arkadaşınız tarlasını gübrelerken bedava benzin bulabiliyorsunuz. İşlemi yaparken daha önce bulunan diğer item ve paralar gibi benzin bidonları da bulunabiliyor.

Farmville yöneticileri aşağıda bazıları da bulunan açıklamalar yaptı.

Çiftlik sürmede yakıt bulma ve komşularla yakıt paylaşımı

Tarlanızı sürerken bulduğunuz yakıtı, diğer itemlerde de olduğu gibi paylaşma yoluna giderseniz, bu bildirim ana sayfanızda görünecek ve 15 arkadaşınız bu bağlantıya tıklayarak benzin edinebilecekler. Paylaşılan benzin doğrudan yakıt deposuna eklenecek olup, hangi arkadaşınızın ne kadar benzin kazanacağı ise tarlasının büyüklüğü ile alakalı, tarlası büyük olan daha çok benzin kazanacak.

Komşularından gelen benzin paylaşım duyurularına tıkladığında yeteri kadar benzin topladığın iletisi çıkarsa, kendi benzininden bir miktar harcayarak yeni gelen benzini alabilirsin.

Komşularının çiftliklerini gübrelerken (farmville’de fertilize) kendi kullanımın için yakıt kazanabilirsin. Bu benzini bulduğunu yerden havaya doğru yükselen bir benzin bidonu şekli ile anlarsın. Bu benzin de doğrudan yakıt depona eklenir, bulunan yakıt miktarı tıpkı komşularında olduğu gibi tarlanın boyutu ile değişir.

Tarlanı ne kadar büyütürsen o kadar fazla miktarda benzin elde edersin. Her gübrelenen komşu çiftliği için benzin bulma şansı vardır. Ne zaman benzin bulamaz olursan o zaman elindeki yakıtın bir kısmını harcamalısın ki yeni benzin bidonları bulabilesin.

Tabi bu arada henüz benzin kullanmayı gerektiren bir aracı olmayanlar da benzin toplayabilecek .12. leveli geçmeden traktör, seeder ya da harvester alamıyor olman benzin toplamanı engellememekte.

Bir yorum

  1. matematik dedi ki:

    farmville’de farmville’de farmville’de farmville’de