Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Farmville’de çalışan sınırsız hediye kazanma hilesi – çalışan hile ve ipuçları II

Farmville Send GiftsFarmville’de çalışan hile ve ipuçları serisinin ikincisinde farmville sınırsız hediye hilesini anlatacağım.

Bedava Farmville coini elde etmeniz için en iyi farmville hilesi aynı facebook hesabınızdan birçok farmville gifti göndermektir. Bu çalışan farmville hilesi için farmville oynayan bir arkadaşınıza, akrabanıza ihtiyacınız olacağını baştan belirteyim. Bu farmville hilesinde arkadaşınız ya da farmville oynayan akrabanız da size aynı farmville hilesini kullanarak bir çok hediye gönderecektir. Hızlı farmville coinleri kazanmak için bu hilede internet tarayıcısı olarak internet explorer yerine firefox kullanmanızı öneririm.

Şimdi bu farmville ipucunu anlatmaya başlayalım. Facebook’ giriş yapıp farmville sayfanıza gidin. Farmville sayfanızda “Free gifts”, ücretsiz hediyelere tıklayarak hediye sayfasına geçin. Şimdi bu sayfada hediye seçip göndermek yerine farenizle “free gifts” butonuna sağ tıklayıp “yeni pencerede aç”ı seçin, ingilizce internet tarayıcılarında bu “open in new window” olarak çıkacaktır. Bir çok hediye penceresi açılana kadar bu işlemi tekrarlayın, ben mütevazi makinamda aynı anda 10 ayrı pencereyi sorunsuz şekilde açabildim. Bu işlemi facebook un hızlı çalıştığı sabah saatlerinde yapmanız daha iyi olur, işlem facebook için yorucu bir iş olduğundan hata sayfası oluşmasına veya farkedilmenize neden olabilir.

Gelelim hediyeleri göndermeye, yeni pencere olarak açtığınız her facebook sayfasından hediyeleri göndermeye başlayabilirsiniz, ister aynı hediyeyi tekrar gönderin isterseniz her seferinden farklı hediyeler gönderin. Her pencereden ister aynı arkadaşınıza isterseniz farklı arkadaşlarınıza hediyeler gönderebilirsiniz. Her pencereden arkadaşınızı seçip, confirm ve send butonlarına tıklayarak bu işlemi tekrarlayabilirsiniz. Bu hile farmville’de sınırsız hediye hilesi olarakta geçmektedir. Bunun nedeni açabildiğiniz kadar pencere ile istediğiniz kadar hediye gönderebiliyor olmanızdır.

Aynı yöntemle başta bahsettiğimiz arkadaşınız veya akrabanız facebookta size sınırsız hediyeler gönderebilir.

Ayrı bir facebook hesabı açıp bu hileyi kullanırsanız facebooktaki hesaplarınız kapatılabilir, bu yüzden bu hileyi güvendiğiniz arkadaşlarınızla paylaşıp birbirinize hediye göndermeniz en sağlıklısı olacaktır.

Üçüncü hile 23 Şubat Salı, Farmville’de çalışan ücretsiz coin elde etme hilesi, yayınlanacak. Kaçırmamak için sağdaki facebook’ta yarışmak’a hayran ol butonuna tıklayıp facebook üzerinden yeni yazıları takip edin, farmville oynayan yarismak kullanıcıları ile tanışın.

22 yorum

 1. FarmVille dedi ki:

  Artık Çalışmıo

 2. batuhan dedi ki:

  paraya ihtiyacım var

 3. batuhan dedi ki:

  nolur

 4. batuhan dedi ki:

  hemen gönderin nolur

 5. yunus dedi ki:

  abi olmuoo yha

 6. kevserrr dedi ki:

  ya offf çalışmıyorr

 7. ata mert dedi ki:

  ofofofofofofofoof hadi göndersene be adam

 8. ata mert dedi ki:

  :o:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O::O:O:O:O:

 9. ata mert dedi ki:

  :o:o:O:O:O

 10. ata mert dedi ki:

  çabuk göndersene adam be

 11. merve dedi ki:

  yaaaa 10 tane yolladım bi tek 1 tanesi geLdiii 🙁

 12. merve dedi ki:

  offffffffff yaaaaaaaaaaaaa :'(

 13. sibel dedi ki:

  haydiii bakalim :))))

 14. pelinsu dedi ki:

  ya nolur para veya level atlama hilesi biliyor sanız söyleyin

 15. genco dedi ki:

  aynı kişiye göndermiyo

 16. Doğan ÇAMAKLI dedi ki:

  xd

 17. drag dedi ki:

  :)))))))))))))))))))))

 18. samet dedi ki:

  süper birşey ya

 19. samet dedi ki:

  sağol abicim süper işe yarıyor arkadaşlardan 82 tane hediye gönderdim

 20. sevda dedi ki:

  ilk yolladiginiz hediye kabul oluyor digerleri ise bahceye giris yapiyor

 21. isimsiz dedi ki:

  olmuyo kaç kere denedim

 22. eylul dedi ki:

  15 hediyeyi ayni arkadas uzerine tek tek isaretledim hepsini tek tek yolladim sadece 1 tanesini alabildi digerleri ise direkt bahceyi aciyo