Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Farmville’de çalışan ücretsiz coin elde etme hilesi – çalışan hile ve ipuçları serisi III

Farmville CoinleriFarmville’de çalışan hile ve ipuçları serisinin üçüncüsünde farmville ücretsiz coin hilesini anlatacağım.

Farmville de ücretsiz famville coini elde etme hilesi çok basit bir ipucundan geçiyor, hergün size gelen hediyelerden aynı olanlarını satın. Hayvanlar ve ağaçların görüntüsü güzeldir, çiftliğinizi de çok güzel gösterirler ama sizin hedefiniz farmville de level atlama ve para kazanmak ise farmville hayvanları ve farmville ağaçları gibi gereksiz yer kaplayan şeyleri satın.

Bunları satarak hem para kazanırsınız hem de onların boşalttığı alanları gerçek para kazandıracak şeyler için kullanırsınız. Bazı hayvanlar iyi para kazandırabildiği için onları tutabilirsiniz, örneğin : keçileri (farmville goats), atları (farmville horses), tavukları (farmville chickens), bu hayvanlar hasatlarında iyi para kazandırırlar. Ağaçlarda ise biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Ağaçlar ilk geldiklerinde fazla para vermezler, fakat ilk hasatın ardından satacak olursanız farmville de coin kazanabilirsiniz, çok coin kazanabilirsiniz. Bazı ağaçlar ise çok az coin kazandırır, peach ve cherry ağacı gibi, bunlardan hemen kurtulun.

Bir önceki çalışan hile ve ipuçları serimizde anlattığımız şekilde her gün sınırsız hediye kazanabilir ve bunları farmville coinine çevirebilirsiniz. Daha önceki hilemizde anlattığımız hile, ipucu ile de elde ettiğiniz farmville coinlerini hızlı level atlamak için kullanabilirsiniz. 3 hileyi birleştirdiğinizde farmvillede çok hızlı level atlayabilirsiniz.

Çalışan hile ve ipuçları serisinin dördüncüsü 26 Şubat Cuma yayınlanacak. Kaçırmamak için sağdaki facebook’ta yarışmak’a hayran ol butonuna tıklayıp facebook üzerinden yeni yazıları takip edin, farmville oynayan yarismak kullanıcıları ile tanışın.

3 yorum

  1. emirhan dedi ki:

    hile kullanmak istiyorum

  2. furkan dedi ki:

    param çoğalsın

  3. furkan dedi ki:

    param çoğalsın en az 100000 olsun