Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Gizlice Evlenirsen Facebook’a Fotoğraflarını Koyma

Eğer Ohio’da bir eşin ve ailen varken Florida’da daha genç bir kadınla evlenecek olursak yapmamamız gereken şeylerin başında Facebook’ta dğün fotoğraflarını yayınlamamak olmalı.

Lynn France, eşi iş seyahati için Çin’e gideceğini söylediğinde pek aldırış etmemişti. Fakat kocasının pasaportunu evde bırakmasıbiraz şüphelenmesine neden olmuştu. Kocasının akrabalarının Facebook sayfalarında rastladığı etiketlerden sonra ise beyninden vurulmuşa döndü.

Eşini evde bırakarak, Aralık 2008’te Disneyland’a giden ve tam bir damat gibi giyinen John, akrabalarının da katılımı ile yeniden evlendi ve yeni eşine de diğerine olduğu gibi France soyadını vermekten çekinmedi.

Durumun açığa çıkmasından sonra, yapılan evliliğin geçersiz olmasını umarak mahkemeye başvuran ilk eş Lynn’i ise yeni bir sürpriz bekliyordu. John France’ın avukatı ikinci evliliğin değil Lynn ile olan evliliğin yasal olmadığını ve geçersiz kabul edilmesini talep ediyordu.

Mahkeme nasıl sonuçlanır bilinmez ama ikinci eş düğün resimlerini Facebook’a koymasaydı bu gizli evlilikler nasıl yürüyecekti merak etmemek elde değil .

Yoruma kapatılmış.