Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

GNCTRKCLL Yeni Kampanya Gençken Yapılacak 100 Şey

Turkcell’in gençlere yönelik hizmeti olan GNCTRKCLL yeni bir kampanya ile gençlerin karşısına çıktı. Gençlerin bu genç dönemlerini en deli ve heyecanlı şekilde yaşamalarına olanak sağlamayı hedefleyen bu kampanya ile bir çok hediyenin kontör ve dakikanın sahibi olabilirsiniz.

Gençken yapılacak 100 şey adı ile piyasaya sürülen bu yarışmada resmi websitesinde yayınlanan maddeleri gerçek hayatta yaparak video kaydı yapan ve bu videoları web sitesine yükleyen kişiler bir çok farklı hediyeye sahip olacak. Gönderdiğiniz videolardan yayınlanan her video için 100 Kontör/25 dakika kazanacaksınız. Aynı zamanda Videoları izleyen her kişi ise 5 kontör/1.5 dakika kazanacak. Kampanyadaki büyük ödülü ise yine gençler belirleyecek.

3 yorum

  1. barbi dedi ki:

    çok keyifli ve çok eğlenceli bir kampanya bu yaa.. üstelik ben de en kısa zamanda arkadaşları ikna edip en az 2 madde için video yükleyeceğim.hem sadece videon izlendikçe de kazanıyor olmak harika bir şey.ha bu arada demet akalın’ın reklam filmi de muhteşem 🙂 neydi o,ha genç osman haha..

  2. ww dedi ki:

    reklamdakı genc osmanın adını bılen varmı bn onunla yemek yerım:)

  3. defnee dedi ki:

    aman altı ustu vıdeo ıste ama suqer dogum gunumde yapılan saka vıodesunu ızletcm mıleet kqsun