Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

İnsanları Anlamak Neden Zor?

İnsanlara fazla değer vermeyeceksin. Çünkü fazla değer insanı şımartıyor ve sonunda tepene çıkartıyor. Değer verdiğin kişi gün geliyor seni verdiğin değerin yarı fiyatına satabiliyor. Ne insanlar var şu dünya’da iğreniyorum böylelerini tanıdığım için. Kendime şaşıyorum acaba diyorum nasıl kandım nasıl böyle insanlarla ben arkadaş olabildim diye. 3 yıl boyunca ben bu kişiye arkadaşım dedim.

Ama o 3 yıl boyunca yüzünü hiç görmemiştim. Sağolsun gösterdi. İnsanlar neden hep kötülük peşindedir ki? İyilik yapmak kötülük yapmaktan daha mı zor acaba? Neden dost yüzlü görünüp de arkadan dolap çevirirler? Eskiden dakika başı ileti yazan,dakika başı mesaj atan kişiler şimdi bakıyorum yine msndeler ama nedense hiçbirşey yazmıyorlar. Anladım ki benle olan işleri bitmiş ben artık onların işine yaramam. Gün gelecek ben hepsini sileceğim zaten umurumda olmadıklarının farkına bir kez daha varacaklar. varacaklar ve çok arayacaklar…

2 yorum

  1. emel diyor ki:

    katiliyorum. insanlar hep cikar pesindedir. tilkiler. kimseden arkadas olmaz. herkes farkli karakterdir. iyi tanidigin insanlardan kimin arkadas olabilecegini anlarsin. ama az zamanda tanidigin insanlardan bunu anlamazsin. seninle iyi gecinen insandan arkadas olur. gecinemeyenden bisi olmaz. yanina yaklastirma boylesini.

  2. admin diyor ki:

    Çok çok haklısınız. İnsanlar artık yanlız ve yanlızca kendilerini düşünüyorlar.