Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

İnternette Bedava Mesaj Gönderme

Bir çok kişi internet üzerinde bazı şeylerin bedava kullanılanlarını bulmaya çalışır 🙂 Bunu kesinlikle inkar edemeyiz. Ben internet üzerinde hiçbirşeyi bedava kullanmadım diyen kişi kesinlikle yalan söylemiş olur.
İşte internet üzerinde en çok aranan şeylerden bir tanesi de “Bedava Mesaj gönderme” Herkesin en çok aradığı şeylerden birisi de budur. Acaba internet üzerinden nasıl bedava SMS gönderebiliriz düşüncesi.
Aslında bununla ilgili bir çok web sitesi var ama hepsi cep telefonu numaramızı istediği için güvenemeyiz. Güvenebileceğimiz ve benimde sürekli kullandığım bir web sitesi var. Smscity.com Bu site üzerinden
kayıt olarak bedava sms gönderebilirsiniz.

Tabi ne yazıkki sınırsız kullanım yapamıyoruz. Bize belirli bir kredi veriliyor ve o kredi bitene kadar ücretsiz mesaj yollayabiliyoruz. Krediniz bittiğinde ise referans linkinizle başkalarını da üye yaparsanız size hediye olarak kredi veriliyor. Yani kısacası referans linkiniz ile ailenizin diğer bireylerini,eş,dost,arkadaş gibi kişileri de üye yaparak bedava mesaj yollamaya devam edebilirsiniz.

Bir yorum

  1. ahmet dedi ki:

    ya ben arkadaşıma hediye gönderecem kredi istiyor ama benim kredim yok ne olacak