Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

İpucu: Farmvillede tarla büyütme – çalışan hile ve ipuçları serisi V

Farmvillede Tarla BüyütmeTarlanızı hazır olmadan genişletmeye büyütmeye kalkmanız size kazanç değil farmville paranızın azalması şeklinde etki eder. Bu yüzden farmvillede tarlanızı büyütmeden önce hesabınız iyi yapmalısınız. Tarla büyütmenizi yapmadan önce farmville coinlerinizi kontrol edin. Farmville’de land expansion (tarla büyütme seti) satın aldıktan sonra bankanızda en az 10.000 farmville coini kalmalı, bunun hesabını yaptıktan sonra farmville’de tarlanızı rahatlıkla büyütebilirsiniz.

Farmville land expansion’u yani tarla büyütme setini almaya hazır olduğunuzda ve bunun kararını verdiğinizde farmvillede bunun ücretini ödemeniz gerekecektir. Farmville’de tarla büyütme ücretini ödemenin iki yolu vardır ama ne yazık ki her yolun da size bir maliyeti vardır. Eğer yeterince komşunuz varsa land expansion’u farmville coini vererek satın alabilirsiniz. Eğer yeterince komşunuz, farmville de neighbors, yoksa ki bu gereklidir, farmville land expansion satın alımı için para ödemeniz gerekir.

Örneğin farmville’de 14×14 Homestead eğer 8 komşunuz varsa ve onlar size yardım ederse 10,000 farmville coninine edinilebilir. Fakat 8 tane size yardım edecek komşunuz yoksa farmvillede 14×14 Homestead almak için 20$ ödeme yapmanız gerekir. Farmville coini ile almak daha iyi olacağından farmville de komşu edinmeye özen göstermelisiniz.

Farmville de 20$ ödeme yapmanın çok fazla olmadığını düşünebilirsiniz, Fakat her büyütmek istediğinizde 20$ ödemeniz gerekeceğini unutmamalısınız. Bu yüzden farmville de tarlanızı hızlı büyütmek istiyorsanız ya elinizde çok fazla Farmville paranız olmalı ya da hızla yeni komşular edinmelisiniz. Bir seferde en fazla alabileceğiniz tarlanın 16 komşu gerektirdiğini unutmamalısınız.

Aslında düşündüğünzüde farmvillede 16 komşu edinmenin hiç de zor olmadığını görebilirsiniz. Komşu edinmeniz farmville oyununda sizi çok para harcamaktan kurtaracağını bilerek yeni komşular edinmelisiniz. Yarismak okuyucuları facebook’ta bize hayran olarak tanişabilir ve kolaylıkla yeni farmville komşuları edinebilirler.

Çalışan hile ve ipuçları serisinin altıncısı 8 Mart Pazartesi yayınlanacak. Kaçırmamak için sağdaki facebook’ta yarışmak’a hayran ol butonuna tıklayıp facebook üzerinden yeni yazıları takip edin, farmville oynayan yarismak kullanıcıları ile tanışın.

Bir yorum

  1. damla diyor ki:

    tarlamı genişletmek istiyorum coinse ihtiyacım yok yeterince var 24×24 olan arsayı satın almak istiyorum komşularımda tamam ama alamıyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen :(:(:(