Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Kubat – Karaağaç Şarkısı

Son 3-4 gündür içimde acayip bir sıkıntı var. Herşeyden sıkılır oldum yaptığım hiçbirşeyden zevk alamaz hale geldim. Eskiden web sitemle uğraşırken,web tasarım yaparken sevdiğim işi yaptığım için eğlenirdim,mutlu olurdum. Fakat son 3-4 gündür ne içimden web sitem ile ilgilenmek,nede herhangi bir web tasarım yapmak gelmiyor. Eskiden yapacak tasarım bulamazdım fakat şu son 3-4 gündür kafamın bozuk olmasındanmıdır nedir tasarım istekleri üst üste geldi fakat ne yazık ki hepsini geri çevirdim. Çünkü biliyorum ki alırsam istenilen zamanda teslim edemeyeceğim. Bilgisayar başında duramıyorum artık durdukça içerim daha da kötü yanıyor. Nedenini bilmiyorum içimdeki acının.
Yüreğimin tam olarak neresi yanıyor ne yazıkki bilemiyorum. Bilsem orayı söküp atacağım ama bulamıyorum.

Genelde kafam böyle bozuk olduğu zamanlarda Slow,arabesk türü şarkılar dinlediğimde yada türküler dinlediğimde mutlaka azda olsa kafamı dağıtırdım. Fakat winamp’ı açtım dinlemeye başladım ama tüm şarkıları artık ezberlemiştim.
Yeni şarkılar bulmam gerekiyordu. En iyisi dedim radyo’yu açayım radyoyu açtığımda mükemmel bir türkü ile karşılaştım.
Kubat – Karaağaç türküsü çalıyordu radyoda. Eskiden beri en sevdiğim Türkülerden birtanesiydi. Fakat uzun süredir dinlemediğim için aklımdan çıkmıştı. Az da olsa bu Türkü içimdekileri dökmeme yardımcı oldu.
Şarkının sözlerinin bir kısmı; ” Gurbete giden döner mi dönmez mi belli değil bilirim. Ben bir karaağaç gölgesi buldum,cebimde ümitlerim.”
Sizlerinde dinlemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Dinlemek için aşşağıdaki videoyu kullanabilirsiniz.
Not: Video Youtube’dan alınmadır. Youtube’a giriş için gerekli olan materyalleri “youtube” şeklinde arama yaparak web sitemizde bulabilirsiniz.

Yoruma kapatılmış.