Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Lise Sıralarında Kafa Çeken Çocuklar

Bugün internette iğrenç bir video ile karşılaştım. Bir kaç Liseli Züppe diye tabir edilen gençler Oturmuşlar sınıfın içerisinde o ders işlenmesi gereken sıraların üzerinde Ellerinde bira tenekeleri kafa çekiyorlar.
Üstelik çok komik birşeymiş gibi Bunu video kaydı olarak alıyorlar. Atatürk Ülke’yi böyle gençlere mi emanet etti? Okumuş,ilim ve bilim sahibi insanlar yetişsin diye açılan okulları meyhaneye döndüren bu gençler mi gelecek nesilleri yetiştirecek? Bunlar kendilerini yetiştirememiş ki başka nesilleri yetiştirebilsinler.

Ortalıktaki söylenenlere göre bu video daha önce Samanyolu TV’de yayınlanmış fakat Milli Eğitim Bakanlığı tarafından herhangi bir soruşturma başlatılmamış ve videodaki öğrencilerin tümü okuldan mezun olup gitmişler. Şimdi bunların suçlusu kim? Bu çocukları yetiştirdiklerini zanneden aileleri mi? Böyle sorumsuzluğa göz yuman okul yönetimi ve öğretmenleri mi? Yoksa herhangi bir soruşturma dahi yapmadan bu öğrencilere diploma vererek okuldan mezun eden Milli Eğitim Bakanlığı mı? Video linki aşşağıda. Yorum sizlerin…

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1237961983496&ref=nf

Yoruma kapatılmış.