Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Msn Messenger Sürümü Yükseltmek Mecbur

Microsoft’un Ünlü anlık yazışma programı Msn Messenger Yıllarca Yeni sürümleri ile karşımıza çıktı. Kısa sürede büyük bir gelişme gösteren ve milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşan MSN Messenger kişilerin vazgeçilmezi oldu. Artık Bilgisayarlarda olmazsa olmazlardan birisi olan
MSN şüphesiz ki bu alanda tek lider.

Çıkartmış olduğu sürümlerle bir alt sürümleri yok eden microsoft yine çıkartmış olduğu son sürüm olan 9.0 ile alt sürümlerin tümünü yok ediyor. MSN 9.0 çok farklı özelliklerle çıkmış,bir çok kullanıcı için alışılması zor birşey haline gelmişti. Bu sebeple kimse sürüm yükseltimi yapmıyordu. Fakat Artık Microsoft bu değişimi insanlara ne yazıkki mecbur kıldı. Msn açabilmeniz için Messenger sürümünüzü mutlaka 9.0 sürümüne yükseltmeniz gerekiyor. Kısacası Ya güncel sürümü kullanacaksınız,yada msnden vazgeçeceksiniz 🙂 Güncel Sürümü Live.com internet sitesinden indirebilirsiniz.

2 yorum

  1. enes dedi ki:

    ben halen 8.0 kullanıyorum. güncelleme gibi bir uyarı da almadım. umarım hep böyle kalır (: yeni sürüm berbat.

  2. admin dedi ki:

    Evet bazılarına henüz güncelleme uyarısı gelmiş değil. Şahsen bana da gelmedi ama bir çok arkadaşım bu güncellemeye maruz kaldı 🙂 Yakında bizleri de vuracağı kesin. 9.0 Sürümü kesinlikle berbat bu konuda size katılıyorum.