Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Mustafa Uysal – Ok Gibi Dinle

Mustafa Uysal Belki çok az kişi duymuştur bu isimi. Sayın Mustafa Uysal’ın bir şarkısı vardır ki insanın içine işler.Bir çok sözle anlatılamayacak şeyi sadece bir kaç cümleyle açıklamaya yeter.

Mustafa Uysal – Ok Gibi. Bu şarkıyı dinlediğimde defalarca dinleyesim gelmişti. Şarkıda Geçen Bir Kısım “Doğru olsam Ok gibi yabana Atarlar Beni.Eğri Olsam Yay Gibi Elde Tutarlar Beni” Şarkıda geçen bu kısım herşeyi anlatmaya yetiyor. Birde Şarkının sonundaki “Ne Fakiri Aç Gördüm,Ne Zengini Tok” cümlesi de gerçekten çoook güzel birşey ifade ediyor. Şarkıyı mutlaka dinlemenizi tavsiye ediyorum. Şarkıyı aşşağıdaki Video’dan dinleyebilirsiniz.
Videoyu İzlemek İçin:

6 yorum

 1. hazal diyor ki:

  Kesinlikle tam yerine oturmuş bir şarkı, hele ki bu zamanda..
  Aynen öyle, doğru,dürüst olmak, bu zamanda ateşi elde tutmak kadar zor lakin dünya sabır dünyası, riyakar insan bu dünyada elde tutulur belki amma asıl hayat ölümden sonra başayandır..
  Bu dünyada hesap yok lakin ahirette bekleyen Rabbimiz var ve yaptıklarımızdan hesaba çekileceğiz, elhamdulillah..

 2. hazal diyor ki:

  Bu şarkıdan dolayı Mustafa Uysal kardeşimizi tebrik ederim, bir çok kez dinledim, kesinlikle dinlemeye değer. Teşekkürler.

 3. ESTS diyor ki:

  BU BİR ŞARKI DEĞİL EZGİDİR ARKADAŞLAR BİLGİNİZE….

 4. alparslan diyor ki:

  bu şarkıyı dinledikce şehit komutanım mustafa uysal aklıma geliyor ve bana onu hatırlatıyor mekanı cennet olsun murat arslan

 5. Denizci63 diyor ki:

  gerçekten çok güzel bir ezgi…Mustafa Uysal a teşekkürler….

 6. ABDURAHMAN DEMİRÖZÜ diyor ki:

  yüreğine sağlık ğüzel yorum yapmış . mustafa kardeş