Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Olgun Şimşek – Otur Baştan Yaz Beni

Dün KralTürk Radyoyu dinlerken bir şarkı çıktı. Olgun Şimşek – Otur Baştan Yaz Beni Adında. Müthiş hoşuma gitti hani derler ya insanın içini okşar diye işte aynen öyle bir şarkıydı. Dinlerken insanı adeta kendinden alıp götürüyordu. Hele ki birde bağlamanın sesi zaten insanı ap ayrı dünyalara atıyor. Şarkıyı biraz araştırdım. ATV de yayınlanan kapalı çarşı Dizisinde Olgun ŞİMŞEK tarafından bağlama ile söylenmiş.

Şarkıyı uzun süre aradım fakat herhangi bir albüm vs. bulamadım. Albümü olsaydı para verip almaya,indirmeye dahi razıydım ama maalesef yok. İnternette en çok aranan parçalardan birisi konumuna gelmiş zaten şuanda bu parça Dinlerken gözlerinizi kapatın ve öyle dinleyin 🙂 Şarkıyı aşşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz.
Üflediler söndüm,karanlıkta gördüm
hiç bilmezdim amma
Derindeymiş pek
Derdim

Bir yorum

  1. aysel dedi ki:

    Ruhunuzdaki Güzelliği Sevgiyi Aşkı Söylediğiniz Müzik Tonunuzla Aynen Gösteriyorsunuz Yakınen Bir İzleyici Olarak Oyunculuğunuzu Değilde Müzikte Olan Başarınız Yorumunuz Çok Daha İleri Gidiceğine Eminim Bu Yolda Devam Edin Büyük Hayran Kitlesine Sahip Olcaksınız Buda Yorumunuzla Büyük Bir DAMGA Vurucağınıza Eminim Önünüzü Kimsenin Kesmesini İzin Vermeyin Mevlana Ne Güzel Söylemiş: Aşık Olda Beni Anlarsın Sizde Tahminimce Ruhunuzda Büyük Bir AŞK Var Ama Neye Karşı Bimiyorum Bu Yorumunuzda Ortaya Çıkıyor Bu Ender Rastlanan Bir Durumdur Gören GÖZE Selamlar ,ALLAH’a Emanet Olun …