Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

R10 Davetiye İstekleri

Uzun süre önce Webmaster forumu R10 davetiye ile üye alımına başladı. Yani forumdan herhangi bir üyenin davetiye göndermediği kişi foruma üye olamıyor. Nedeni ise son zamanlarda forumdaki dolandırıcılık olaylarının artması. Dolandırıcı banlanıyordu,fakat hemen yeni bir üyelik alıp yoluna devam ediyordu bunun önüne geçebilmek için de davetiyeli üyelik sistemine geçildi. Bu sisteme geçiş yapıldıktan sonra bir çok foruma üye olmak isteyen kişi davetiye bulamamaktan şikayetçi.

Kimse’de çok iyi tanıdığı kişiler haricindeki kimseye davetiye göndermiyor. Çünkü davetiye gönderilen kişi bir suç işlerse bu suçun cezasını davetiye gönderen kişi de çekiyor. Web sitemiz üzerinden bana da günlük 10-15 davetiye isteği geliyor. Ama ne yazık ki göndermiyorum,gönderemiyorum. Çünkü her ne olursa olsun bir webmaster’sınız ve belirli bir itibarınız var. Davetiye göndereceğiniz kişiyi çok iyi ve çok yakından tanımanız gerekir. Lütfen rica ediyorum böyle istekler için mail yada yorum atmayınız. Lütfen r10 davetiyesi gönderin,r10 davetiyesi lazım gibi bir çok mail ve yorum alıyorum. Arkadaşlar üye olmak için r10 da zaten davetiye istek şablonu var. Şablonu doldurun size mutlaka birisi davetiye gönderecektir.

3 yorum

 1. Egemen Özbeyli dedi ki:

  Bende bu konuda sıkıntılıyım bana r10 davetiyesi atabilirmisiniz ?

 2. bysavas dedi ki:

  arkadasim bence cpk haklisin sana hak veriyorum. Ama sunu anlamani istiyorum herkez sizin gibi dusuburse biz nasil uye olucaz davetiye sablonunu doldurdum evet cevap bekliyorum fekat cevap gelmiyor.
  eyer sen davetiye sablonlarindan davetiye istegine bakarsan mutlaka gorursun yardimci olucak birisi de olursa minettar olurum.
  benim web site adresim http://www.gcghome.ru mail adresim is mail@gcghome.ru

  SAYGILARIMLA

 3. Mertcan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bana davetiye gerekiyor davetiye göndrebilcek arkadaşa torrent siteleri üyeliklerimden verebilirim..