Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Şiir Tutkunlarının Buluşma Yeri


Şiir Tutkusu yenilendi. Şairlerin ve şiirseverlerin buluşma ve paylaşım noktası, birbirlerinin şiirlerini okuyup yorumladıkları güzel site şiir tutkusu yazarlarının öneri ve istekleri doğrultusunda yenilendi. Yapılan değişiklikler şöyledir;

Yazar/ Şair seçiminde kolaylaştırıcı ekranlar hazırlandı.
Yazarların şiirleri yetkililerle iletişime geçmeden düzeltmesi sağlandı.
Okur ve yazarların ve şairlerin ve tüm şiir tutkunlarının facebook, twitter ve G-Buzz üzerinden birbirinden güzel şiirleri arkadaşalarına iletmeleri, tanıdıkları ile paylaşmaları için kolay kullanımlı araçlar eklendi.
Şiir yorumu ve forum bölümlerinde de kolay kullanımı sağlayacak düzenlemeler yapıldı.

Şiir tutkunlarının ve şiir sevenlerin daha güzel bir ortamda şiir paylaşımında bulunmaları için Şiir Tutkusu yönetimi onlardan gelen öneri ve istekleri her zaman önem vermektedir. Siz de bir şiir tutkunu iseniz güzel bir ortamda şiirlerinizi, denemelerinizi, öykülerinizi paylaşabilir, ortamı kendi isteğinize göre sizin önerilerinizle gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Şiir tutkusu üzerinde kullanılar sadece şiir,deneme ve öykülerini paylaşmakla kalmayıp, ailelerinin ve kendilerinin fotoğraflarını da Şiir Tutkusu üzerinden kurdukları albümle arkadaşları ile paylaşmaktadırlar.

Yoruma kapatılmış.