Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Sözüm Onlara,Sahte Dostlar…

Bu insanları anlamak ne zor iş ya. Tam anladım diyorum,artık dostumu düşmanımı daha iyi tanıyorum diyorum,yanımdaki çürük elmaları temizledim diyorum. Aradan kısa bir süre geçiyor o çürük elmalardan ayrı yere koyduğum elmalarda çürük çıkıyor. Anlamıyorum bu insanlar neden değişken oluyor? Php kodlaması bilenler yada herhangi bir programlama dili bilenler az da olsa değişkenleri bilir.

Bir değişken atarsınız ve istediğiniz yerde onu değiştirme özelliğine sahip olursunuz. İnsanlarda aynı bu değişkenler gibi. Yanlız tek farkları var. Programlama dillerinde değişkenleri siz kendiniz atar ve değerlerini kendiniz verirsiniz. Ama insanlar ne yazıkki öyle değil. Onlar kendi değerlerini kendileri belirliyorlar ve değişecek zamanları da kendileri seçiyorlar. En yakınınızdaki kişi bile değişken çıkabiliyor.
Herşeyden çok güvenirsiniz,değişmez dersiniz ama o herkesten önce değişir. İşte insanlar böyle. Özellikle benim sözde arkadaş,dost dediklerim. Hemen anında satış pozisyonunu alırlar.
İstedikleri şeyleri yaptığın sürece,sözlerinden çıkmadığın sürece kısaca; onların köpeği olduğun sürece sevilirsin. Ama istedikleri birşeyi geri çevirirsen,yapmazsan ömür billah seni tanımazlar. Sanırlar ki ben onlara muhtacım. Ama bilmezler ki Hiçbirisi UMURUMDA BİLE
DEĞİL 🙂 Ben bu yaşıma kadar yanlız gelmişim,yanımda yanlızca ailem vardı ve ben yine
yanlız yürürüm. Bana koymaz Çünkü alışmışım ben yanlızlığa. Bir bilgisayarım olsa,birde
internet bağlantım,o sözde dost bildiğim niteliksiz kişiler ölseler bile haberim olmaz.
Ama o çok bilmiş abidinler beni kendilerine muhtaç zannederler ki en tuhaf olanı da
aslında onlar bana muhtaçlardır 🙂 O bana burun kıvıran niteliksiz şahıslar adım gibi
eminim ki işleri düştüğünde,Yani 2-3 ay sonra yine bana yanaşmaya çalışacaklar 🙂

2 yorum

  1. fenerliim dedi ki:

    Cok haklissin karde$im 🙂
    Hepsi ayni degil mi.. Internette daha cok arkim var benim 🙂 .. Tanidiklarimin hepsi SAHTE çikti :)..

  2. admin dedi ki:

    Evet maalesef öyle 🙂