Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Star Wars: Klon Savaşları PC Oyunu


Sony tarafından Star Wars: Klon Savaşları oyunu piyasaya sürüldü. Lucas Arts tarafından hazırlanan oyun etkileyici öyküsü ve grafikleri ile Star Wars hayranlarını tatmin edecek.

Tıpkı filmlerinde olduğu gibi bölüm bölüm hazırlanan oyunun bir sonraki oyunu hazırlanana kadar keşfedilecek çok noktası var. Yıldız Savaşlarına özel zırhlı gemiler, ışın kılıçları ile gerçeğe yakın dövüşler görmek mümkün. Ayrıca oyun çevrimiçi oynanabiliyor.

Asıl oyunun yanısıra mini oyunları da beraberinde getirirken asıl savaşa hazırlanırken tecrübe kazanmak mümkün. Oyun değişik uzay araçları ile galakside inanılmaz serüvenler yaşamaya davet ediyor.

Oyuncuları birbirine bağlayan bir ağa sahip olacak oyunda online skor tablosu da var. Tüm galaksi ile bağlantı kurulabilecek bir sohbet ve eğlenceli sohbet ikonları da oyuna eklenmiş.

Klasik savaş ve mini oyunların yanı sıra özellikle küçük yaşta oyuncuların severek oynadığı kart oyunu da eklenmiş durumda.

Oyun ailelerin çocuklarına güvenle tavsiye edebileceği bir oyun olabilmesi için ebeveyn kontrolleri, ebeveyn kontrolleri ve güçlü bir güvenlikle donatılmış.

Yoruma kapatılmış.