Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Tüm herkesle 10 dakikası 2 kontör

Tüm ceplerle 10 dakika görüşme sadece 2 Turkcell kontör

Turkcell Süper Tarife aboneleri sabit hatlar hariç tüm cep telefonu aboneleri ile çok avantajlı fiyatlarla konuşuyor. Tüm Ceplerle 10 dakikası 2 kontörden konuşma kampanyasına katılanlar ayrıca Turkcell aboneleri ile bedava konuşabilecekleri 2 saat görüşme süresi kazanıyor.

Evet yanlış duymadınız; tüm cepler ile 10 dakika konuşmanın dakikası sadece 2 Turkcell kontör. Tek yapmanız gereken Turkcell Süper Tarife’ye geçip hattınıza 250 kontörü tek seferde yüklemek. Hattınıza 150 kontör yüklerseniz de 5 dakikası 2 kontörden konuşma fırsatınız mevcut. Ama her iki şekilde yüklemeyi tek seferde yapmanız gerekmekte. 100 kontör ilave ederek gerekli kontör miktarını tamamlamanız halinde yaptığını işlem kampanya çerçevesinde geçersiz sayılacaktır. Kampanya 07 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında geçerliliğini sürdürecektir. Turkcell Super Tarife’ye kayıt olmak için ENUCUZ yazıp 7000’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Turkcell Super Tarife’ye SMS ile kayıt olmanın bedeli 2 Turkcell kontördür.
*123*1# tuşlayarak kampanya çerçevesinde hattınızda ne kadar kontör kaldığını ve ne kadar bedava görüşme süresi kaldığını öğrenebilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanılan kontör miktarı kontör transfer ile diğer abonelere gönderilemez.

Yoruma kapatılmış.