Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Varmısın Yokmusun Yarışmasının Hilesi

Uzun zamandır şu varmısın yokmusun isimli programı kafaya takmıştım bir yerinde bir hile olduğunu düşünüyordum bunu bir kaç kez gerek arkadaş ortamında gerekse aile ortamında dile getirdim fakat
herhangi bir kanıt ve ispat olmadığı için ancak söylediğimle kaldım. Çünkü herkes inanmıştı kutular açılıyordu,içerisinden belirli bir miktar yazılı halde çıkıyordu gibi şeyler insanları inandırmıştı.

Fakat Bugün Facebook’ta bir arkadaşımın paylaştığı video dikkatimi çekti. Videonun ismi Varmısın Yokmusunun Foyası ortaya çıktı’ydı. Video’yu izledim gerçekten ilginç bir video. Video’da arka planda bir kutu açılıyor ve kutunun içerisinin boş olduğu gözüküyor. Yani kutuda herhangi bir miktar yazmıyor bomboş bir kutu. Kutu yayın esnasında açılmıyor,yani kişi teklifi kabul ediyor ve sonrasında sevinirken arka planda kutuyu elinde tutan kişi kutuyu açıyor ama kameraya bu pozisyon yakalanıyor. Doğruluk payı varmıdır bilemiyorum ama bu yarışma programında bir hile olduğunu tahmin ediyorum 🙂 Videoyu aşşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=1253909710893

Yoruma kapatılmış.