Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Yeni başlayanlar için Farmville VI

Araçlar:

Seviye (level) 12’ye ulaştığın zaman, çiftlikte iş yükünü hafifletmek için bazı araçlar satın alabilirsin. Bunlar traktörler, hasat ediciler ve tohum ekicilerdir. (seeder ve harvester) Bunlar işlerin hızlı yürümesine yardımcı olur ancak karşılığında bir bedel ister; Benzin (fuel).. Bu araçları çok yüksek olmayan paralar ile satın alabilirsin ancak sadece yakıtın varsa kullanabilirsin.

Yakıt günlük olara kullanıldıktan sonra zamanla tekrar dolar,ancak bu tamamıyla günlük işleri bitirmek için yeterli olmayacaktır. Ya işlerin bir kısmını bitirdikten sonra dolması için zaman tanıyarak kalan işleri daha sonra halledebilir, ya da satın alma yoluna gidebilirsin.Ancak yakıt coin adı verilen madeni paralar ile değil, fv paraları ile alındığından bu hepimiz içindüşündürücü bir durumdur. Arkadaşlarından yakıt isteyebilirsin. Komşu tarlalarında gezerken yakıt bulunabileceğini farmville her ne kadar açıklamış olsa da bu çok rastladığımız bir durum olmadığından genellikle bir hayal olmaktan öteye gidemiyor.

Araçları nasıl kullanacağın tamamen senin kararına bağlı olarak değişir. Traktör kullanmak, sürme işlemini senden 4 kat hızlı yapar, Daha hızlı ekmek, biçmek gibi davranışların karşılığı tabiki vardır. Tohum ekici kullanmak her zaman faydalıdır ve görevlerden biri de bu konudadır.

Bu araçları satın almak için beklemek mantıklı bir karardır. Paranı yatırdıktan sonra bunları kullanamamak ve başka ihtiyaçlar için para ödeyememek şüphesiz hoş bir durum değildir. En güzel zaman düzenli ve yüksek bir gelir sahibi oluncaya kadar beklemektir. Satın aldığın bu tür araçları genellikle komik meblağlar ile geri satabilirsin.

Yoruma kapatılmış.