Yarışma ve oyun incelemeleri, hileleri üstüne tecrübeler başlık

Yeni başlayanlar için Farmville VIII – Coins ve FV Çiftlik Paraları

Farmville çiftlik paralarını elde etmek şüphesiz coins toplamaktan çok daha zordur. Ulaştığın her yeni seviyede (level) 1 FV Çiftlik Parası kazanılabilir. FV Çiftlik paraları pek çok şeyi satın almak için kullanılabilir ancak oyuna devam etmek için hayati önem taşımazlar, coins kullanarakta ihtiyaç duyulan şeyler satın alınabilir.
FV Çiftlik parası ile satılanlar coins ile satılanlara göre daha ucuzdur ancak bir takım küçük şeyleri almak için harcanması durumunda daha gerekli ve daha fazla FV ile satılan ürünleri alabilmek için biriktirme imkanı doğmaz. Yani FV Çiftlik paralarını saklamak ve onları tam oalrak ne için harcayacağına karar verene kadar biriktirmek en ideal yoldur.

Coins ve Fv edinebilmenin değişik yolları vardır. Coins ihtiyacı baş gösterdiğinde FV Çiftlik paraları bozdurulabilir. Kredi kartı ya da paypal ile coins ve FV Çiftlik parası satın alınabilir. Eğer oyun için gerçek para harcamak göze alınmışsa en doğru paket 40 dolara satılan pakettir. Diğer türlere göre çok daha karlıdır. Yine de sanal bir oyuna para vermek istememek en doğal hakkımızdır. Bu yüzden gerçekten ihtiyacımız olmayan şeyleri almak için gerçek para kullanmamak en güzelidir.

Ayrıca gerçek para ile coins satın almak hiç akıllıca bir iş değildir. Oyunda coins kazanabilmek için yüzlerce yol varken..

Coins kazanmak için tek yol tarlada çalışıp, gerçek para ile satın alma yolları değildir. Survey adı verilen bir takım teklifler de coins kazandırır. Bunlar genelde bir internet sitesi, bir ürün tanıtımı yapan tekliflerdir. Bazı sitelere üye olunmasını ya da alışveriş yapılmasını isterler. Bir teklifi kabul etmek demek, o teklifin arkası gelmeyen e-postaları ile bir bombardımana neden olacağı bir gerçektir. Tabi sadece bu iş için kullanacağın bir e-posta adresi ile bu sorunun da üstesinden gelinebilir. Survey yolu ile kazanılan coins ve Fv Çiftlik paralarının gelişi biraz zaman alabilir. Bu yüzden eğer bunları değerlendirmeyi düşünüyorsan paraların gelebilmesi için mümkün olduğunca erken doldurulmak zorundadırlar.

Yoruma kapatılmış.